Wolverine

X-Men Origins: Wolverine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (216)
Plakát k filmu Wolverine

Wolverine /2009

Režie: Gavin Hood

Hrají: Hugh Jackman, Liev Schreiber, Danny Huston, Lynn Collins, Dominic Monaghan

Česká premiéra: 30.4.2009

USA premiéra: 1.5.2009

Na DVD od: 12.10.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Wolverine

V kostce: "Nejslavnější x-menovský mutant dostal svůj sólo film, ve kterém se mstí za smrt své milované a získává svou slavnou adamantiovou kostru. Bohužel jeho mise je sice zábavná, ale vizuálně poměrně nudná a comicsové konkurenci nestačí. S někým jiným za kamerou to mohlo být o dost lepší, v kině se však nejspíš nudit nebudete. "

Galerie obrázků filmu Wolverine


Recenze filmu Wolverine

Jak se pozná, že začíná léto? Sluníčko přestane příjemně hřát a začne hnusně pálit, dívky odloží zbytečné kusy oblečení a v kinech se začnou objevovat filmy, které stály hodně peněz a jejichž tvůrci doufají, že ještě mnohem více peněz vydělají. Letošní filmové léto začíná s Wolverinem. Naštvaným Kanaďanem s nezničitelnou kostrou, smrtícími drápy a ztrátou paměti. Alespoň tak ho známe z x-menovské trilogie. Hugh Jackman se však rozhodl zkusit to letos bez starých známých mutantů a rozjel to na...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Wolverine


DVD a Blu-ray filmu Wolverine

Zatím nevyšlo.


Související články

9.2.2017 03:00 Téma: 10 herců, kteří by mohli hrát nového Wolverina Rubrika: Novinky Diskuze: 43 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
29.12.2016 00:10 GALERIE: Nový plakát Logana Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.12.2016 12:00 Víkendový výplach #379 o Padmé a Sebevražedném oddílu Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
10.12.2016 14:42 S kým se porve Logan? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Když šli před lety do kin první X-Meni, málokdo jim věřil. Comicsové filmy nebyly tehdy zrovna populární, Bryan Singer měl pověst režiséra, který točí podle oscarových scénářů a ne podle comicsů a v obsazení by člověk hvězdu první velikosti hledal jen těžko. Dopadlo to ale tak, jak to dopadlo. Dnes mají X-Meni dvě pokračování a nejpopulárnější postava se vydává na plátno na vlastní pěst. X-Men Origins: Wolverine nás pozve do šedesátých let, kdy byl malý mutant s regenerační schopností a velmi vznětlivou povahou přizván kanadskou vládou k projektu Weapon X. Pod dohledem chladnokrevného vojáka Williama Strykera se z Logana stal Wolverine. Zabiják s kostrou vyztuženou nezničitelným adamantiem a s drápy vyskakujícími ze zápěstí. Wolverine však nebyl jediným výsledkem projektu Weapon X, krom několika dalších mutantů zde „vznikl“ i Victor Creed známý také jako Sabretooth. A kdo viděl první X-Men, ten ví, že ti dva se zrovna v lásce nemají. Wolverinův sólový výlet na plátna kin by nám měl ukázat hodně z jeho minulosti, osvětlit vztah s dvoumetrovým chlupatým zabijáckým padouchem a říct, co je vlastně nejpopulárnější z X-Menů zač. Za kamerou bude sedět držitel Oscara Gavin Hood (stejně jako před lety Singer nemá žádnou zkušenost s akčním filmem) a před kamerou bude pobíhat zatraceně zajímavé obsazení. Těšíme se.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.