Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Wilsonov

Wilsonov /2015

Režie: Tomáš Mašín

Hrají: Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Táňa Pauhofová, Jan Kraus

Česká premiéra: 1.10.2015

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Wilsonov

V kostce: "V poválečném Wilsonově se hojně řeší dobová politická situace a pátrání po masovém vrahovi. Tahle parodická variace na Sherlocka a spol. je sice výrazná a stylově zapamatovatelná, ale moc se u ní nepobavíte. Což u komedie krapet zamrzí."

Galerie obrázků filmu Wilsonov

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Wilsonov

Plakáty s Dykem v kostýmu Četníka ze Saint Tropez mě děsily dlouho dopředu, protože jsem tak nějak vnitřně tušil, že stejně jako většinou tuzemských spektáklů poslední doby se budu moct (čti muset) na vlastní oči pokochat i touhle nádherou. Trailer pak můj děs jen umocnil, a když jsem byl v premiérový den v kině pouze se dvěma dalšími lidmi (ano, bylo to malé kino, ale ne až tak), má očekávání klesla na bod mrazu. Tak jak to tedy dopadlo? Wilsonov je Bratislava. V alternativní historii, ktero...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Wilsonov

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Wilsonov

Zatím nevyšlo.


Související články

12.3.2016 12:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.1.2016 11:42 Českým lvům vládnou Zelenka, Hádkové a... Magnusek! Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
5.1.2016 14:00 Letem světem českým filmem 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
30.12.2015 15:40 Nejhorší filmy roku 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 42 příspěvků

Na obzoru   (autor: TedGeorge)

Jirka Macháček je polarizující figura. Z role Jakuba v Samotářích stvořený, herec a muzikant si se svou kariérou počíná tak trochu jako Hugh Grant. Hraje pořád to stejné, protože to není žádný pan herec a jinak to prostě neumí. A těžko mu to vyčítat, protože nikdo neumí zahrát takového toho českého ňoumu lépe, než on. Nabízí se otázka, jestli se to bude hodit i do Wilsonova. Ambiciózní projekt vzniká v režii  Tomáše Mašína zodpovědného za velmi slušné 3 sezóny v pekle a je točený podle scénáře Marka Epsteina. Už to je zárukou kvality. Příběh se točí kolem fiktivního středoevropského městečka, které se po skončení první světové války chce připojit k USA. Plány všech ale zhatí vražda, kterou přijíždí vyšetřovat agent Food, kterého hraje právě Macháček. Distributor slibuje návrat ke crazy komediím jako Adéla ještě nevečeřela, tak uvidíme. Lehké sousto si rozhodně neukousnul.

 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.