Whisky s vodkou

Whisky mit Wodka

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Whisky s vodkou

Whisky s vodkou /2009

Režie: Andreas Dresen

Hrají: Henry Hubshen, Corrina Harfouch, Sylvester Goth, Markus Hering, Peter Kutch

Česká premiéra: 29.10.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Whisky s vodkou

V kostce: "Whisky s vodkou funguje jako celkem zábavná sonda do zákulisí filmového natáčení, nic víc ale nečekejte. Na skvělou komedii moc umírněné, na svět za objektivem odhalující drama málo vypjaté. Pokud ale hledáte něco mezi a nevadí vám usedlejší styl bez šokujících dějových odboček, mohla by to být vaše krevní skupina. Originalita zápletky a kvalitní herecké výkony totiž nechybí, přestože se nikdy nezbavíte pocitu, že bylo zaděláno na něco mnohem trvalejšího."

Galerie obrázků filmu Whisky s vodkou

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Whisky s vodkou

Možná už jste o tom slyšeli, Němci netočí jen nechutné teenagerské komedie. Jednou za čas pošlou přes hranice něco mnohem zajímavějšího. Letos už sice mají svůj zářez díky Baader Meinhof Komplexu, do našich kin se ale nakonec dostane i jejich mix Whisky s vodkou. Film, názvem evokující další mládežnickou jízdu plnou alkoholu, má však ke zběsilému dílu daleko. Naopak, jde o volně plynoucí melancholickou komedii, v níž jeden postarší herecký matador ztěžuje natáčení malého dobového filmu. A sam...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Whisky s vodkou

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Whisky s vodkou

Zatím nevyšlo.


Související články

5.4.2016 13:23 Vyrazí Frat Pack na Severní pól? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
29.6.2014 12:30 Víkendový výplach #251 o Kill Billovi a kovbojích Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
4.5.2014 12:16 Víkendový výplach #243 o superhrdinech a zpěvu Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
14.6.2013 10:00 Soutěž: Krátké filmy a whisky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
18.3.2011 11:13 Encyklopedie akčních filmů: Chuck Norris Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Natočit film není žádná sranda a i když jde do práce režisér se svými nejlepšími úmysly, pokazit se toho může hodně. I lidé. Třeba takový Otto Kullberg. Je to zkušený herec, jenž už má ledasco za sebou a o natáčení ví víc, než režisér, který ho má na starost v jeho novém filmu. Otto je ale tak trošku hovado. S flaškou se kamarádí víc, než je zdrávo, s kolegy si příliš nerozumí a není na něj zrovna spoleh. Avšak v okamžiku, kdy se k natáčení přidá mladý a neznámý herec, jenž by ho mohl teoreticky nahradit, začíná i on chápat, že si nemůže dělat co chce a že je potřeba jít malinko do sebe. Německá komedie Whisky s vodkou byla uvedena letos v Karlových Varech a podle reakcí lidí, kteří měli to štěstí a dostali se do sálu, se poměrně hodně povedla. A i když německý humor nemá zrovna nejlepší pověst, nahlédnutí do zákulisí natáčeného filmu by mohlo být fajn, zvlášť, když se nebude brát úplně vážně.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.