Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Warrior

Warrior /2011

Režie: Gavin O`Connor

Hrají: Tom Hardy, Nick Nolte, Jennifer Morrison, Joel Edgerton, Kevin Dunn

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 9.9.2011

Na DVD od: 4.5.2012

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Warrior

V kostce: "Oba jsou v krizi. Oba umí zápasit. A oba chtějí pět mega z turnaje Sparta, na kterém se potkají nejdrsnější zápasníci planety. Kdo ze dvou frustrovaných bratrů ale nakonec zvedne ruce nad hlavu? Na to vám odpoví archetypálně rozklenutý sportovní flák, který je tvrdý v ringu i v domácnostech tápajících chlápků. A výjimečně se povedl ve všech ohledech, herci počínaje, surovými bitkami a gradujícím finále konče. Laskomina. "

Galerie obrázků filmu Warrior


Recenze filmu Warrior

Říká se, že v dnešní době už není za co bojovat. Neválčí se. Nemění se režimy. A nevraždíme se vzájemně kvůli bochníku chleba. Jsme prostě vyspělá civilizace. Jenže i civilizace plná chlapů, kteří ze sebe nemají jak dostat frustrace, nemůžou si legálně vybíjet zlost a „zdravě si ulevovat“ od násilnické přirozenosti. Když člověk nechce skončit jako hospodský rváč nebo mukl, je jeho jedinou šancí sport. V očích intelektuálů je sport možná sedativum, zábavou pro chudé i malomyslné, na druhou str...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Warrior


DVD a Blu-ray filmu Warrior

Zatím nevyšlo.


Související články

16.11.2016 18:30 Zelený sršeň se vrátí, ale bez Rogena Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
25.1.2014 13:00 Letní nářez 2014: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
19.12.2013 15:00 Přehled: Scenáristé chystaných comicsových blockbusterů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
25.3.2013 10:11 Přání smrti na mexický způsob? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
22.3.2013 18:36 Western Natalie Portman má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tom Hardy se sice objevil v předposledním Star Treku jako hlavní záporák a kryl záda Gerardu Butlerovi v RocknRolla, ale teprve teď je o něm pořádně slyšet. Může za to film Bronson. Životopis magora, který celý život v podstatě jen mlátí lidi, se nakonec dostane i do české distribuce, ale v Hollywoodu si nejspíš někdo všiml, že Hardymu to mlácení jde více než dobře. V dramatu Warrior si totiž zahraje chlapíka jménem Tom Conlon, jenž by se rád zúčastnil turnaje v bojových uměních. Problém ale je, že jediný, kdo ho může trénovat, je jeho otec, který má za sebou sice slušnou boxerskou kariéru, ale zároveň nasává víc, než je zdrávo. I přesto však ti dva dokáží vytvořit fungující tým, v cestě jim však stojí další překážka. Tomův bratr Brendan. Režisér Gavin O`Connor natočil velmi slušné sportovní drama Hokejový zázrak a kriminálka Čest a sláva se mu také docela povedla, očekávat tedy od Warrior druhořadou mlátičku by bylo nejspíš naivní. Herci jsou rozhodně zajímaví a pokud scénář vyjede alespoň na chvilku ze žánrových kolejí, nemusel by být výsledek špatný.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.