Warrior`s Way

Warrior`s Way

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Warrior`s Way

Warrior`s Way /2010

Režie: Sngmoo Lee

Hrají: Dong-gun Jang, Geoffrey Rush, Kate Bosworth, Danny Huston, Tony Cox

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 3.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Warrior`s Way

V kostce: "Divoká směsice samurajských řezničin, kung-fu, anime a spaghetti-westernů je patřičně pitomá a béčková, ale zdaleka ne tak nekonzistentní a otravná, jak byste díky trailerům čekali. Právě naopak, je to našlapaná chuťovka se spoustou akce a partou áčkových herců, kteří se tu vyřádili jak děti na pískovišti. Akorát že tohle pískoviště je obklopené zelenými plátny a hojně zkropené digitální krví."

Galerie obrázků filmu Warrior`s Way


Recenze filmu Warrior`s Way

„Slátanina“ je první slovo, které vás napadne už u trailerů. Šikmooký zabiják odmítl dokončit rodovou čistku zabitím malé holčičky, a tak se sám stal terčem svých ninja-like kolegů. Vzal tedy batole a odjel na opačný konec Pacifiku. Jak jinak, i zaprášené westernové městečko, kde se ukryje v převlečení za nového provozovatele prádelny, má své problémy – konkrétně bandu úchylného plukovníka, který sem pravidelně jezdí ukájet své choutky (hlavně aby měla oběť dobré zuby). Navíc šermíři v černém...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Warrior`s Way


DVD a Blu-ray filmu Warrior`s Way

Zatím nevyšlo.


Související články

16.11.2016 18:30 Zelený sršeň se vrátí, ale bez Rogena Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
25.1.2014 13:00 Letní nářez 2014: Zbytky a žánrová výplň Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
19.12.2013 15:00 Přehled: Scenáristé chystaných comicsových blockbusterů Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
25.3.2013 10:11 Přání smrti na mexický způsob? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
22.3.2013 18:36 Western Natalie Portman má problémy Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kombinací westernů a bojových filmů už jsme tu několik měli. Jackie Chan to zkoušel v Tenkrát na východě, úspěch slavili i Hodný, zlý a podivný a Jet Li se na divoký západ podíval v šestém díle Once Upon a Time in China. Korejský režisér Sngmoo Lee se na úspěch těchto filmů pokusí navázat se svým akčně-fantasy westernem Warrior`s Way, jehož hlavním hrdinou bude asijský zabiják Yang, který už má plné zuby násilí a krve a chtěl by trochu klid. Proto se rozhodně přestěhovat na druhou stranu světa a usadit se někde v Americe uprostřed pouště. Minulosti ale neuteče nikdo a je jen otázka času, než ho najde opravdu velká skupina zabijáků. Yang si ale stačil udělat pár kamarádů, takže dojde na souboj bojových umění s kolty. Bude sranda. Sngmoo Lee má na svůj film solidních pětačtyřicet milionů dolarů, a tak si mohl dovolit i hollywoodské hvězdy nižší svítivosti. Oscarový Geoffrey Rush, čím dál tím obsazovanější Danny Huston a sympatická Kate Bosworth by mohli pár lidí do kin dostat i mimo asijské teritorium.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.