Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu W.

W. /2008

Režie: Oliver Stone

Hrají: Josh Brolin, Elizabeth Banks, James Cromwell, Ellen Burstyn, Ioan Gruffudd, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Rob Corddry, Scott Glenn

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 17.10.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu W.

Oliver Stone si vždycky rád vybíral kontroverzní témata nebo osobnosti. Ani všelijak přijatý Alexandr Veliký ani uzívané World Trade Center na tom nic nezmění. Prezidenti jsou jeho obzvlášť oblíbené téma, vždyť už natočil Nixona a tříhodinovou detektivku o J.F.K. Biografie toho současného tudíž není zas takové překvapení, Stone s ní navíc přichází v době, kdy bude Bush funkci předávat dál a zašije se někam na texaský ranč. Takže ideální čas zopakovat si nejdůležitější okamžiky jeho života. Stone je samozřejmě, jak má ve zvyku, patřičně zdramatizuje a určitě se nevyhne ani vlastní interpretaci některých událostí. Nějaká ta konspirační teorie se najde vždycky, zvlášť v Bílém domě, co si budeme povídat. V hledáčku se objeví i taková ožehavá témata, jako rozhodování o invazi do Iráku a vůbec celá válka s terorismem. Otázkou je, kde bude hranice mezi skutečností a fikcí. U Bushe, tedy pardon, Stonea, jeden nikdy neví. Co však víme je, že si ve filmu zahraje kopa výborných herců, kteří navíc mají vzhledem k ještě žijícím postavám opravdu blízko. Určitě si vzpomenete na Brolinovu neuvěřitelnou přeměnu, na prvních fotkách už se objevila i Elizabeth Banks jako první dáma (v mnohem hezčí verzi;) nebo James Cromwell jako Bush senior. A třešnička na dortu - Tonyho Blaira si zahraje ... Ioan Gruffud.

Autor: st39.6


Galerie obrázků filmu W.


Recenze filmu W.

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu W.


DVD a Blu-ray filmu W.

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.