Vzpoura v Seattlu

Battle in Seattle

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Vzpoura v Seattlu

Vzpoura v Seattlu /2007

Režie: Stuart Townsend

Hrají: Charlize Theron, Woody Harrelson, Ray Liotta, Ivana Milicevic, Susan Sarandon

Česká premiéra: 19.3.2009

USA premiéra: 19.9.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vzpoura v Seattlu

A máme tu dalšího průměrného herce, který se rozhodl zkusit to za kamerou. Stuart Townsend zatím ve své kariéře žádné zázraky nepředvedl a kvůli věku si nakonec ani nezahrál Aragorna, který mohl být jeho životní šancí. Na druhou stranu v noci se tenhle čtyřiatřicetiletý Irčan tulí k Charlize Theron, takže náš respekt má. Brzy uvidíme, jestli si ho vydře i jako režisér. Battle in Seattle bude podle všeho hodně ambiciózní drama, které se bude pokoušet o neutrální pohled na události spojené se sjezdem Světové obchodní organizace v Seattlu. Jak si nejspíš většina Pražáků pamatuje, podobná akce v našem hlavním městě neproběhla úplně bez problémů a ve Spojených státech tomu nebylo jinak. Každopádně téma to je bezpochyby zajímavé a pokud Towsend stačil něco při hraní od svých režisérů odkoukat, nemuselo by to být špatné. Spolehnout se rozhodně může na velmi kvalitní obsazení, ve kterém se sice krom jeho manželky neobjeví žádná velká hvězda, ale známějšími tvářemi a hlavně schopnými herci je tu doslova přeplněno. Doufejme, že Townsend zvládne všechno ustát a neprojeví se u něj syndrom režírujících herců, kteří často chtějí něco důležitého a podstatného říct, ale ve výsledku se jim to celé rozpadne pod rukama. Startovní pozici má Battle in Seattle víc než dobrou, teď jen nespadnout před cílovou rovinkou.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Vzpoura v Seattlu


Recenze filmu Vzpoura v Seattlu

Stuart Townsend je průměrný irský herec s nudně sladkým kukučem. Nejvýznamnější roli jeho života nenajdete ani v Hlavě v oblacích, ani v Lize výjimečných, ale v posteli Charlize Theron. Townsend bude navždy tím parchantem, který si blonďatou bohyni uchvátil pro sebe a jako takový to nebude mít u filmových fanoušků (minimálně u těch s dobrým vkusem) nikdy jednoduché. Jejich srdce a mozky se nezávisle na tom rozhodl dobývat i zpoza kamery.Jeho režijní debut, rekonstrukce protestů, které prováze...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vzpoura v Seattlu

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vzpoura v Seattlu

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.6.2016 15:50 TZ: Recap bitevního dílu Hry o trůny Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.5.2016 14:00 Koho uvidíme v Battle Angel? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
26.2.2016 09:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (1/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 97 příspěvků
15.12.2015 10:29 Jak to vypadá s Avatarem? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.