Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (36)
Plakát k filmu Vzhůru do oblak

Vzhůru do oblak /2009

Režie: Pete Docter, Bob Peterson

Hrají: Christopher Plummer, John Ratzenberger, Edward Asner, Paul Eiding, Jordan Nagi

Česká premiéra: 20.8.2009

USA premiéra: 29.5.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vzhůru do oblak

V kostce: "Pixar pokračuje v krasojízdě. Desátý snímek zatím neomylného studia vypráví o zahořklém důchodci, který se za pomoci tisícovek balónků vznese i se svým domem do vzduchu a vydá se na cestu do Jižní Ameriky. Netuší ovšem, že má na palubě mladistvého černého pasažera, a že spolu prožijí veliké dobrodružství. Emocionálně dopůvabna vyladěný film patří mezi nejlepší kousky letošního roku."

Galerie obrázků filmu Vzhůru do oblak


Recenze filmu Vzhůru do oblak

Studio Pixar je živel, který v současném filmovém světě nemá obdoby. Jen si to vezměte: Včetně dnešního subjektu deset celovečerních filmů, ani jeden nedobrý, většina vynikajících, některé za křehkými hranicemi geniality a žánrobornosti. Samozřejmě je obvykle nesmyslným škatulkováním tvrdit, že někdo je “nový XY” (kolikrát jsme jen slyšeli věci jako DiCaprio = nový Brando, Tautouová = nová Hepburnová, Bystroň = starý Hitler, atp.), ale jsem pevně přesvědčen, že je na místě konstatování, že od...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vzhůru do oblak


DVD a Blu-ray filmu Vzhůru do oblak

Zatím nevyšlo.


Související články

4.1.2017 17:00 Stallone se vrací za kameru Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
9.10.2016 12:25 Víkendový výplach #370 o Star Wars a magii Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
10.8.2016 13:00 Na co do kina: 10 originálních srpnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Na co Pixar sáhne, to se promění ve zlato. Když současní bezkonkurenční králové animovaného filmu mohli natočit film o kryse, která pracuje ve francouzské restauraci, mohou si dovolit všechno. A dobře to vědí. V jejich novince Up bude hlavním hrdinou na první pohled stoprocentní důchodce. Tenhle však nechodí do parku krmit holuby, ani neobjíždí supermarkety hledajíc co nejlevnější brokolici. Tohle je dobrodruh. Spolu se svým mladým parťákem cestuje po světě, likviduje monstra, bojuje se šílenými vědci a snaží se vyrovnat se se svými problémy s prostatou. Když by podobné téma dělala jakákoliv jiná společnost, asi bychom byli v našem nadšení střízlivější, ale Pixar je zkrátka v současném Hollywoodu jednou z mála jistot dobrého a zábavného filmu. Celé to tentokrát bude z režisérského křesla řídit Pete Docter, jenž je zodpovědný za Příšerky s. r. o. Hlasové obsazení sice žádnou velkou hvězdu nenabízí, ale to je asi ten nejmenší problém. U nás se stejně nejspíš dočkáme dabingu a pixarovské animáky vždycky stály na něčem jiném, než na velkých jménech herců a jejich hlasů. Teď už jen musíme doufat, aby Up nebylo prvním vyloženě slabým kouskem v zatím bezchybném pixarovském portfoliu.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.