Vyměřený čas

In Time

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Vyměřený čas

Vyměřený čas /2011

Režie: Andrew Niccol

Hrají: Justin Timberlake, Amanda Seyfried, Olivia Wilde, Cillian Murphy, Johnny Galecki

Česká premiéra: 3.11.2011

USA premiéra: 28.10.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vyměřený čas

V kostce: "Justin Timberlake je nový Robin Hood, který obírá boháče s bondovskou elegancí. Ambiciózní sci-fi thriller Andrewa Niccola je nakonec o něco méně akční, než se čekalo. Za to ale nabízí propracovaný svět a spoustu sofistikovaných nápadů, které přeci jen dávají najevo, že před sebou máme film od tvůrce Gattacy. Jistě, mohlo to být o něco našlapanější a inteligentnější. I takhle se ale jedná o hodně vydařenou podzimní žánrovku, za níž se nikdo ze zúčastněných ani zdaleka nemusí stydět."

Galerie obrázků filmu Vyměřený čas


Recenze filmu Vyměřený čas

Proč to neříct rovnou, Andrewa Niccola máme v redakci rádi. Točí chytré a vizuálně podmanivé filmy, zvládá humor i hutnější atmosféru a kameru zapíná jen tehdy, když chce vyprávět příběh s přesahem. Mrzí nás na něm vlastně jen to, že si s každým svým projektem dává řádně na čas, a proto jsme od něj nic neviděli celých šest let.Čekání na jeho čtvrtý film je každopádně u konce, a i tentokrát to víceméně stálo za to. Niccol se totiž rozhodl okomentovat věčnou pravdu „bohatí budou bohatí a chudí ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vyměřený čas


DVD a Blu-ray filmu Vyměřený čas

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Andrew Niccol je režisér, kterého stojí za to sledovat. Jako scénárista se podepsal pod Truman Show, potom natočil vynikající sci-fi Gattaca a má za sebou třeba i vynikajícího a mrazivého Obchodníka se smrtí. Niccol zkrátka točí zajímavé a inteligentní filmy a něčím podobným by mělo být i Now. Děj se odehrává v budoucnosti, v níž si parta vědátorů pohrála s genem zapříčiňujícím stárnutí. Člověk teď může vypadat na pořád jako pětadvacetiletý, za každý rok života navíc se ale platí. Hlavní hrdina Will Sales se rozhodne kvůli své umírající matce tak trochu obejít systém a přidat jí nějaký ten rok. Brzy ale zjistí, že ve světě, kde je čas tou nejcennější komunitou, existují lidé, kterým se takovéhle jednání ani trochu nelíbí. Justin Timberlake se pokusí dokázat, že není jen dalším hrajícím zpěvákem a že jeho výkon v The Social Network nebyl jen náhoda. Pod Niccolovým vedením by se mu to mohlo povést.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.