Výměna

Changeling

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Výměna

Výměna /2008

Režie: Clint Eastwood

Hrají: Angelina Jolie, John Malkovich, Colm Feore, Amy Ryan, Devon Gearheart

Česká premiéra: 8.1.2009

USA premiéra: 31.10.2008

Na DVD od: 25.5.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Výměna

V kostce: "Angelina Jolie přišla o syna. Policie sice tvrdí, že ho našla, ale matka si je jistá, že dítě, které jí bylo předáno, rozhodně nepatří jí. Clint Eastwood ve své novince kombinuje žánry i motivy, ale tentokrát mu to nejde tak dobře, jak jsme u něj zvyklí. Stále je však Výměna velmi slušný film. "

Galerie obrázků filmu Výměna


Recenze filmu Výměna

Krátká protirecenze na předposlední film Clinta Eastwooda nevzniká kvůli zásadnímu nesouladu v hodnocení. Neprovází jí kroucení hlavou a touha rozstřílet předchozí argumenty, protože mnohé z toho, co Mr. Hlad zmínil ve svém pojednání, brání i mně v absolutním nadšení (které bude kapat z jiných recenzí a které doslova prýští z CSFD a IMDB). Druhý text by měl prostě jen namítnout, že Výměna není tuctovým filmem a že v kontextu mizérie posledního půlroku nabídku kin rozhodně prosvětluje.Clint Ea...

Číst celou recenzi

Clint Eastwood nedávno oznámil konec své velmi dlouhé herecké kariéry a rozhodl se věnovat se naplno jen a pouze režii. Těžko říct, jestli máme jeho rozhodnutí litovat nebo skákat nadšením dva metry do vzduchu. Jako režisér si Eastwood vybojoval už pár Oscarů a ukázal, že se umí velmi dobře pohybovat ve všech žánrech a nedělá mu sebemenší problém přizpůsobit se současným trendům. Letos se v kinech objevily dokonce dva jeho filmy a ten první se dostává i k nám. A je to s ním trošku složité. No...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Výměna


DVD a Blu-ray filmu Výměna

Zatím nevyšlo.


Související články

20.9.2016 02:00 10 nejočekávanějších filmů do konce roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
5.4.2016 10:06 Jak se bude jmenovat nový Spider-Man? Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.1.2016 11:42 Českým lvům vládnou Zelenka, Hádkové a... Magnusek! Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
27.10.2015 14:00 Z Indiana Jonese nebude James Bond Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

77. Většina lidí, která se dožije tolika let, se zmůže jen na to, že si z letáků ze schránky vypisuje ceny zlevněného zboží a rozhoduje se, jestli zítřejší odpoledne stráví v Kauflandu nebo v Globusu. Clint Eastwood ale ne. Jako důchodce točí filmy o boxu, diriguje stovky statistů při vylodění na ostrov Iwo Jima a kdyby se mu zachtělo, může ještě vzít do ruky obrovskou pistoli a pošesté vyrazit na plátna jako Drsný Harry. Ale nechce se mu. Místo toho si v klidu sám točí dobré filmy. The Exchange na první pohled ale nevypadá zdaleka tak ambiciózně jako režisérovy poslední zářezy. Hlavní hrdinkou bude zoufalá matka, jejíž syn byl unesen. A po dlouhé době se stalo něco, s čím už snad nikdo kromě ní nepočítal. Její syn se vrátil. Počáteční radost ale brzy zmizí, když hlavní hrdinka zjistí, že její dítě je možná někdo úplně jiný. Ale kdo? Clint Eastwood se snad poprvé ve své režisérské kariéře vydává do mysteriózního žánru, ale naštěstí v tom nebude sám. Scénárista J. Michael Straczynski je tvůrcem seriálu Babylon 5 a velké spousty hodně dobrých comicsů. Herecké obsazení také nevypadá vůbec špatně, takže nezbývá než doufat, že to Eastwood všechno zvládne a že nás koncem roku bude v kinech příjemně mrazit v zádech.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.