Vy nám taky, šéfe!

Vy nám taky, šéfe!

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Vy nám taky, šéfe!

Vy nám taky, šéfe! /2008

Režie: Martin Kotík

Hrají: Jan Zadražil, Václav Vydra nejml., Jiří Langmajer, Sandra Nováková, Iva Janžurová, Mahulena Bočanová, Anna Polívková

Česká premiéra: 20.11.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vy nám taky, šéfe!

V kostce: "Nešikovností k úspěchu. Věčný loser Leo Pavlíček měl tým reklamních nešiků dovést ke krachu, ale jejich výtvory jsou tak blbé, až začnou nabírat na popularitě. V případě Kotíkových filmů je to naštěstí jen zbožné přání, i když se při sledování Ivy Janžurové člověk nemůže vyhnout dojmu, že tohle je snad vážně úmyslná parodie. I za tenhle pocit nejistoty čestnou hvězdičku navíc (ano, pravděpodobně toho budu litovat :)"

Galerie obrázků filmu Vy nám taky, šéfe!


Recenze filmu Vy nám taky, šéfe!

S českými komediemi je to těžké. V pravém slova smyslu totiž žádné nejsou. Kolik jste v posledních letech viděli českých filmů u kterých jste se smáli, místo abyste se smáli filmům samotným? Spočítáme je na prstech jedné ruky a těžko říct, jestli za to může mladická nevyzrálost nebo příliš vysoká laťka nastavená zahraniční tvorbou. Martin Kotík se od ní před pár lety rozhodl opisovat, ale když do kin vypustil Pánskou jízdu, která zahrnovala pupkatého Dejdara (napodruhé to v Comebacku paradoxn...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vy nám taky, šéfe!

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vy nám taky, šéfe!

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 20:00 VIDEO: Nejlepší scéna z Rogue One Rubrika: Novinky Diskuze: 59 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Líbila se vám Pánská jízda? A co Všechno nejlepší? Že ne? Zřejmě v tom nejste sami, na Martina Kotlíka teď pravděpodobně házejí nenávistné pohledy všichni milovníci filmu, kupodivu i obdivovatelé toho českého. Kotíka to ale nezastaví, naopak se zdá, že nám tempem jeden film za dva roky bude předhazovat jeden úlet za druhým. Vy nám taky, šéfe! bude samozřejmě komedie a jak jinak než pořádně praštěná. Vypráví totiž příběh podnikatele, který se rozhodne nechat svojí firmu zkrachovat. A jak jinak toho docílit poctivou cestou, než najmout bandu natvrdlých zaměstnanců. Oni se o to ti blbci postarají sami. Tedy alespoň to tak zprvu vypadá, po chvilce ale mazaný podnikatel zjišťuje, že zaměstnanci sice jsou úplně blbí, ale firma jakýmsi záhadným způsobem šlape dál. Někde v tomto okamžiku by podle oficiálních textů měl začít boj blbce s blbcem. Tedy to pravé peklo, na které se všichni velmi upřímně netěšíme. Sice tu nehraje žádný Polívka, žádný Donutil, ani Bohdalová, prostě nikdo, koho vídáme v každém českém filmu (krom Langmajera), složení Vydra Jr., Mahulena Bočanová a Jan Zadražil ale také neslibuje bůhvíjakou zábavu... co si budeme povídat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.