Všude dobře, proč být doma

Away We Go

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Všude dobře, proč být doma

Všude dobře, proč být doma /2009

Režie: Sam Mendes

Hrají: John Krasinski, Maya Rudolph, Jeff Daniels, Carmen Ejogo, Maggie Gyllenaal

Česká premiéra: 30.7.2009

USA premiéra: 5.6.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Všude dobře, proč být doma

V kostce: "Burt a Verona mají na krku třicet let a čekají dítě. Nejsou hloupí, nejsou chudí, nejsou bohatí a neví, co se svými životy. A tak se rozhodnou navštívit pár známých a zjistit, kde by se dalo bez problémů vychovávat dítě a žít. Brzy však oběma dochází, že najít to správné místo bude hodně těžké. Sam Mendes natočil film zdánlivě úplně obyčejný film, který dokáže člověka rozesmát i přivodit mu solidní depku. Vynikající scénář a přirození herci jsou jen dva z mnoha důvodů, proč Všude dobře, proč být doma z hlavy nedostanete ani po měsíci. "

Galerie obrázků filmu Všude dobře, proč být doma

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Všude dobře, proč být doma

Sam Mendes už svým debutem ukázal, že Hollywood s ním musí počítat. Americká krása vydělala peníze, které nikdo nečekal, získala Oscary a ze svého režiséra udělala hvězdu. A Mendes od té doby několikrát dokázal, že není důvod pochybovat o jeho schopnostech. Po hořkém pohledu do soukromí průměrné americké rodiny se vrhl na gangsterku, protiválečný film a zkusil si i drsné psychologické drama. Novinka Všude dobře, proč být doma je zase něco trošku jiného, než co Mendes dosud natáčel. A opět pot...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Všude dobře, proč být doma


DVD a Blu-ray filmu Všude dobře, proč být doma

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Sam Mendes to letos zkusí na Oscarech s dramatem Nouzový východ, ale už na léto má nachystaný další projekt. Na první pohled sice podstatně skromnější, ale možná o to zajímavější. Away We Go (dříve známé jako This Must Be the Place) vypráví příběh mladého manželského páru, který čeká svoje první dítě. Je tedy na čase najít si dům, pořádnou práci a usadit se. Avšak i když je Amerika dost veliká, najít ideální místo, kde by se daly zapustit kořeny, nebude vůbec žádná legrace. Nebo respektive legrace by to být měla. Away We Go bude totiž komedie a i když Sam Mendes v Americké kráse nebo Mariňákovi ukázal, že má smysl pro legraci, spíše šlo o hodně hořký a dost smutný humor. Away We Go by měla pro oscarového režiséra být první čistokrevná komedie. Na rozdíl od jeho předchozích filmů se však Mendes nebude moci opřít o herecká esa a slavná filmová jména. John Krasinski je však sympaťák, což dokázal v americké verzi The Office, ale i v Clooneyho Tvrdých palicích. Přesto to není jméno, které by do kina natáhlo tisíce platících diváků.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.