Všichni jsou v pohodě

Everybody`s Fine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Všichni jsou v pohodě

Všichni jsou v pohodě /2008

Režie: Kirk Jones

Hrají: Robert De Niro, Kate Beckinsale, Drew Barrymore, Sam Rockwell, Katherine Moennig

Česká premiéra: 1.4.2010

USA premiéra: 4.12.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Všichni jsou v pohodě

V kostce: "Robert De Niro cestuje po Americe a zjišťuje, že mu jeho děti neříkají víc, než by ho kdy napadlo. Začíná tedy rozplétat síť tajemství, kterou na něj za poslední desetiletí upletly, a brzy je mu jasné, že přes veškerou snahu možná udělal pár základních chyb ve výchově. Jejich napravování však nebude zahrnovat příliš zábavných situací, naopak vás zatáhne do silného dramatu o odvrácené straně rodičovství, po jehož skončení třeba dostanete lepší náhled na své nejbližší. Nečekejte tedy povrchní báchorku o vztazích, ale spíš pečlivě vysoustruženou sbírku životních pravd, která má i přes drobné chybičky hodně co říct."

Galerie obrázků filmu Všichni jsou v pohodě


Recenze filmu Všichni jsou v pohodě

Líbila se vám komedie Fotr je lotr? Tak to vám v rozhodování, zda máte zajít na Všichni jsou v pohodě, kupodivu vůbec nepomůže. Máme tu totiž další film, jehož trailery lžou, jako když tiskne. Co jste možná měli posledních pár měsíců zaškatulkováno jako veselou důchodcovskou road-movie, v níž se občas objeví známá tvář, zavtipkuje, a jede se zase dál, je ve výsledku něčím úplně jiným.Robert De Niro není ve svém posledním filmu senilním staříkem, který má budit salvy smíchu, nýbrž osamělým vdo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Všichni jsou v pohodě


DVD a Blu-ray filmu Všichni jsou v pohodě

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
25.3.2017 15:30 VIDEO: Bude Logan v Deadpoolovi 2? Tenhle kraťas to prozradí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert De Niro už zažil lepší časy a i když je z něho už dávno herecká legenda, stále si musí vydělávat na nájem. Everybody`s Fine sice možná vypadá na první pohled tak trochu jako další žádost o Oscara, ale téma už nemůže být provařenější. De Niro si tu zahraje čerstvého vdovce, kterému po smrti manželky dojde, že vlastně vůbec nezná svoje děti a bez své drahé polovičky jsou pro něj jen cizími lidmi. A to se mu nelíbí. Rozhodne se tedy vydat se tedy vyrazit na cestu za všemi svými dnes již dospělými potomky a pokusit se dát znovu dohromady přetrhané vztahy. Možná, že je na to ale už pozdě. Filmy o usmiřování jsou většinou všechny téměř stejné a jen těžko se u téhle látky dá čekat originalita, scénárista a režisér Kirka Jones (sympatická Kouzelná chůva Nanny McPhee) má ale obrovské štěstí, že se mu do hlavních rolí podařilo ukecat hodně zajímavé herce. De Niro by truchlícího vdovce, který se pokouší smířit se svými dětmi, měl zahrát bez problémů a Kate Beckinsale a Drew Barrymore možná pár diváků do kina také přitáhnou. Otázkou je, jestli Everybody`s Fine bude zajímat i někoho jiného, než fanoušky ústřední herecké trojice.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.