Všemocný

Limitless

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Všemocný

Všemocný /2011

Režie: Neil Burger

Hrají: Robert De Niro, Bradley Cooper, Anna Friel, Abbie Cornish

Česká premiéra: 24.3.2011

USA premiéra: 18.3.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Všemocný

V kostce: "Eddie Morra je zoufalec, ale jednou měl přeci jenom kliku. Do ruky se mu totiž dostala experimentální pilulka, která mu dovolila využívat kapacitu mozku na sto procent. Z Eddieho je najednou nejchytřejší člověk na světě. Následky však mohou být fatální. Všemocný je inteligentní a skvěle natočený thriller s vynikajícím Bradley Cooperem, který by sice občas potřeboval trochu víc šlápnout na plyn co se napětí týče, rozhodně je to však zatím jeden z nejvydařenějších filmů letošního roku. Ta osmá hvězdička tomu utekla jen o chlup. "

Galerie obrázků filmu Všemocný


Recenze filmu Všemocný

Říká se, že člověk dokáže používat jen 20% potenciálu svého mozku. Když se kolem sebe rozhlédnete, můžete občas nabýt dojmu, že tohle číslo je možná až příliš optimistický odhad. Co kdybyste ale měli možnost vyžívat svou škebli na sto procent? Co byste udělali? Co byste udělat mohli? Kde by byly hranice? A jak by se s touhle polobožskou mocí vyrovnal nezodpovědný flákač a kandidát na lokálního bezdomovce? Druhořadý spisovatel se super jménem Eddie Morra si tyhle otázky bude muset položit, ať ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Všemocný


DVD a Blu-ray filmu Všemocný

Zatím nevyšlo.


Související články

11.10.2016 13:00 Dory má miliardu, u Disneyho se zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
26.7.2016 18:30 První dojmy: Jason Bourne Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
21.6.2016 19:00 Téma: Pixarovská cesta za miliardami - část první Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
12.1.2016 19:00 Téma: Čína šikanuje západ aneb tržby za rok 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
23.3.2014 21:07 Divergent boduje! Nástupce Hunger Games nalezen! Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Tohle vypadá zatraceně zajímavě! Neil Burger, režisér vizuálně atraktivního Iluzionisty, chce s Bradleym Cooperem a Robertem De Nirem natočit thriller podobný Klubu rváčů a Hře? Kdo by odolal! The Dark Fields, inspirující se ve stejnojmenné knižní předloze, vypráví o muži, který se (ne)šťastnou náhodou dostane k podivnému léku jménem MTD-48. On člověka vyloženě neléčí, spíš mu pomáhá k lepším výsledkům - kdo ho spolkne, může se přichystat na brutální zvýšení postřehu, intelektu, umění zpracovávat informace, ale také charizma a spousty dalších věcí. Výsledek? Schopnost naučit se jazyk během několika hodin, umět vysledovat různé klíče v událostech a světě financí ... prostě paráda. Samozřejmě to má i své nevýhody, MTD-48 totiž v člověku probouzí touhu zabíjet a navíc jí do světa chce dostat velmi pochybná společnost. Kouká z toho opravdu zajímavý thriller, kde Cooper může využít své charisma a zároveň světu dokázat, že umí i vážnější herecké polohy (ne že by to byla potřeba, ale...). Snad Burger nezklame.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.