Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (37)
Plakát k filmu Vřískot 4

Vřískot 4 /2011

Režie: Wes Craven

Hrají: Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette, Emma Roberts, Hayden Panettiere

Česká premiéra: 14.4.2011

USA premiéra: 15.4.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vřískot 4

V kostce: "Mamonem vynucený comeback kdysi šťavnaté série. Ta se vrací pro další potlesk, ale operuje podle pravidla, že starého psa novým kouskům nenaučíš. Jestli vaší unavené hororové duši stačí zavzpomínat na staré jizvy a omrknout nové vrásky přeživším postav, budiž vám přáno. Čtvrtý Vřískot nebolí. Ale taky nehojí. Je jako setkání se starým známým, po kterém si smutně uvědomíte, že jste mu chyběli víc než on vám."

Galerie obrázků filmu Vřískot 4


Recenze filmu Vřískot 4

Jaký je váš oblíbený slasher? Už dobrou dekádu jste na tuhle otázku nemohli odpovědět Vřískot, protože přesně deset let se zabiják s bílou maskou v kinech neobjevil. Místo něj nám propochodovala lekacími svaly armáda japonských holčiček, vzkříšených ikon let dávno minulých a úchylných architektů pomsty, využívajících síly nemilosrdné oceli i bezprostřednosti anonymního bručivého hlasu, videokamer a v neposlední řadě i internetu. Čtvrtý Vřískot hned v úvodní scéně stihne všechny uplynulé trend...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vřískot 4


DVD a Blu-ray filmu Vřískot 4

Zatím nevyšlo.


Související články

18.11.2016 11:02 Harley Quinn se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
7.8.2016 12:34 Víkendový výplach #361 o bitkách a Batmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
31.8.2015 08:46 Zemřel tvůrce Freddyho Kruegera a Vřískotu Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
19.6.2013 14:29 Bitva buchet #2.16: Náhradnice za paní Supermanovou Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
14.6.2013 10:00 Soutěž: Krátké filmy a whisky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Wes Craven a Kevin Williamson zachránili slashery. Alespoň to se říká, dle mého skromného názoru tenhle hororový subžánr spíše zabili, ale to je teď fuk. Čtvrtý Vřískot prostě bude. Po trilogii, která si hrála s hororovými pravidly tak, že si z nich vlastně dělala tak trošku srandu, začíná Wes Craven od začátku. Trojice hlavních hrdinů s tvářemi Neve Campbell, Courteney Cox a Davida Arquetta se samozřejmě vrací, ale vedle nich se objeví další hromada mladších herců, kteří až na pár výjimek pravděpodobně skončí pod nožem někoho, kdo na sebe po jedenácti letech oblékl masku Ghostface. Má tahle série ale ještě co nabídnout krom nových obličejů? Těžko říct, Craven by si ale mohl vzpomenout na časy, kdy točil filmy jako Noční můra v Elm Street nebo Lidé pod schody, tak uvidíme. Každopádně by bylo fajn, kdyby někdo narušil sérii špatných a extrémně výdělečných hororových hovadin z produkce Michaela Baye.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.