Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Vrahouni

Vrahouni /2010

Režie: Robert Luketic

Hrají: Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Tom Selleck, Catherine O`Hara, Larry Joe Campbell

Česká premiéra: 24.6.2010

USA premiéra: 4.6.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vrahouni

V kostce: "On umí zabíjet lidi, ona o tom neví, a oba dva právě zjistili, že si o tom možná ani nestihnou pořádně pokecat, protože po nich všichni střílí. Katherine Heigl a Ashton Kutcher nejsou ideální dvojkou do akční komedie, Robert Luketic na to ale kašle a dává jim do rukou bouchačky i tak. Vrahouni se určitě nezařadí mezi subžánrové klenoty, po utahaném úvodu se ale promění ve snesitelnou letní jednohubku, která baví i s fóry z druhé cenové a má v kapse pár černohumorných trumfů. Což je v současnosti tak akorát na to, abyste je nikterak zásadně netepali za jejich hollywoodskou vyčpělost."

Galerie obrázků filmu Vrahouni


Recenze filmu Vrahouni

S akčními romantickými komediemi to jde od desíti k pěti. Nevydělávají už ani ty s Tomem Cuisem, Cameron Diaz a nabušenými trailery, než ale Hollywood tuhle zprávu náležitě schroustá, máme ještě nějaký ten pátek na to, abychom si užili ty nedávno vyprodukované. A patří mezi ně i Vrahouni, kteří byli malou předehrou k tomu, aby Zatím spolu, zatím živí potvrdili bolestivý fakt: současné publikum není na láskyplné naháněčky odkazující na devadesátá léta příliš zvědavé.Dost ale chození kolem přip...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vrahouni


DVD a Blu-ray filmu Vrahouni

Zatím nevyšlo.


Související články

10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
29.1.2012 23:59 Neesonovi vlci udolali konkurenci Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
28.9.2011 16:51 Televizní Tipy 28.9. - 3.10. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.4.2011 12:38 Víkendový výplach #83 o epidemii a zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
25.1.2011 15:09 83. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 107 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Katherine Heigl stačilo, aby ji zbouchnul Seth Rogen, a byla z ní hvězda. Momentálně to vypadá, že by ráda nahradila Julii Roberts a Sandru Bullock v romantických komediích, přesto se však evidentně nebrání ani jiným žánrům. Five Killers by měl být akčně-komediální thriller, v němž se dva mladí lidé na dovolené poznají, vezmou a potom se společně odstěhují. A zjistí, že jejich sousedé jsou dost možná nájemní zabijáci, kteří byli najati na to, aby je zlikvidovali. Těžko říct, co z téhle zápletky nakonec vypadne. Robert Luketic nikdy nebyl zárukou opravdu dobrého filmu a Ashton Kutcher si jen těžko dokáže získat sympatie mužské části publika. Na druhou stranu detektiv Magnum a matka Kevina, který zůstal Sám doma, jsou pořád sympaťáci, tak si počkejme na první trailery a uvidíme, jestli stojí za to se začít těšit, nebo bychom měli Five Killers raději ignorovat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.