Voják

The Marine

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Voják

Voják /2006

Režie: John Bonito

Hrají: John Cena, Robert Patrick, Kelly Carlson

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 13.10.2006

Na DVD od: 23.4.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Voják

John Triton je megahustej řízek. Z Iráku ho vykopli, protože chtěl vzít na záda dva tanky a vyřídit to jednou pro vždy. John totiž nerad na někoho čeká a když má pocit, že může vyřešit situaci sám, většinou neváhá. Armáda s takovejma husťákama odmítá ve třetím tisíciletí operovat a tak se John vrací zpátky do Ameriky a zrovna je se svojí ženou na poklidně ubíhajícím road tripu, když na pumpě potká Roberta Patricka aka T1000. Stačí pár pohledů a manželka mizí v Robertově autě, zatímco John leží na podlaze vybuchující benzínky. Musí vám bejt jasný, že Mariňáci jsou nejen vodotěsní, ale také ohnivzdorní. Jakmile John vyleze z ohnivé stěny (přesně po vzoru T1000 ;), nakopne policejní kriplkáru a vyrazí za Robertem. Kdo viděl Arnieho Komando, ten chápe, že v tomhle filmu chybí už jen digitální hodinky, Arnold a trochu zdravého rozumu. The Marine je prvním filmem z produkce WWE (World Wrestling Entertainment) a já se mu kdysi v blogu šíleně vysmál. Teď už se nesměju tak hlasitě, protože moje 80s buňky cítí snesitelný žvanec. Bring it on, Johne.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Voják

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Voják

"Zrovna se ve mně pere objektivní novinář a zaslepený akční fanoušek... a řeknu vám, ten novinář dostavá pěknou nakládačku." Tahle recenze bude hrozně těžká. Mariňákovi jsem se smál ještě před samotným natáčením a Johna Bonita jsem pasoval na režiséra odněkud z jižanského vidlákova. Pak mi ztuhnul úsměv na rtech po zhlédnutí prvního traileru, ale pořád jsem si říkal, že sestříhat dvě minuty akčního inferna je mnohem snažší než natočit půl druhé hodiny snesitelného akčního filmu. Vždyť John C...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Voják


DVD a Blu-ray filmu Voják

Zatím nevyšlo.


Související články

11.1.2017 09:34 John Cena bojuje za sexuální abstinenci Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
8.11.2016 14:41 Soutěž o lístky na předpremiéru Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.6.2016 09:15 Hrdinové nových Star Wars se představují Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
2.6.2016 18:00 Téma: Co všechno víme o Star Wars: Rogue One? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
11.5.2016 13:29 Téma: 10 důvodů, proč je Občanská válka nevěrná komiksu Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.