Voda pro slony

Water for Elephants

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Voda pro slony

Voda pro slony /2011

Režie: Francis Lawrence

Hrají: Robert Pattinson, Reese Witherspoon, Christoph Waltz, Mark Povinelli, Stephen Taylor

Česká premiéra: 19.5.2011

USA premiéra: 22.4.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Voda pro slony

V kostce: "Romanticky barvotisková, skrz naskrz hollywoodsky zjednodušená verze Cirkusu Humberto, kde chlap pro slovo a ránu nejde daleko. Lawrence má splněno na jedničku a snad mu za tuhle úlitbu přihrají něco masitějšího. Scenárista se ale do plytkého děje mohl opřít trochu rázněji. Stačilo strávit víc času v zákulisí a méně ve světlem zalité manéži. Přesto velmi čestná a místy i sympatická plichta."

Galerie obrázků filmu Voda pro slony


Recenze filmu Voda pro slony

Do kina jsem tentokrát vyrážel vcelku trudomyslný, vzpomínaje na peklo prožité u adaptace veleslavného románu Láska za časů cholery. Tak trochu jsem se bál, že se bude historie opakovat, ač jsem tentokrát Francisu Lawrenceovi (Já, legenda) věřil trochu víc než konzervativnímu Newellovi onehdy. A vyplatilo se to. Skoro by se dalo říct, že Voda je tím, čím cholera vždycky chtěla být (hlavně žádné dvojsmysly) - epickou adaptací, z níž emoce a patos tryskají až do poslední řady - kde jako obvykle...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Voda pro slony


DVD a Blu-ray filmu Voda pro slony

Zatím nevyšlo.


Související články

29.3.2017 09:00 MZ Talk: Český normalizační rychlodabing Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
19.1.2017 13:38 Blíží se třetí Hellboy? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Robert Pattinson se hodně snaží, aby nebyl navždy v očích filmových fandů jen tím vybledlým upírem, co na světle září a vždycky vykoupí všechen gel v Tescu. A snaha se cení. Water for Elephants by pro Pattinsona mohl být právě ten film, na který čeká a který z něj udělá „herce“. Podmínky k tomu má výborné. Příběh bude vyprávět o mladíkovi, který by po studiích měl být veterinářem, když však zemřou oba jeho rodiče, rozhodne se na školu vykašlat a přijít na jiné myšlenky. A přidá se ke kočovnému cirkusu, kde zjistí, že život může mít různé tváře. Vedle Pattinsona se objeví oscaroví Chrostph Waltz a Reese Witherspoon a za kameru se posadí Francis Lawrence, režisér Constantina a Já, legenda. Asi si chce taky jednou v kariéře vyzkoušet film, kde nic nevybuchne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.