Vlkodlak

The Wolfman

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Vlkodlak

Vlkodlak /2009

Režie: Joe Johnston

Hrají: Benicio Del Toro, Anthony Hopkins, Emily Blunt, Hugo Weaving, Geraldine Chaplin

Česká premiéra: 18.2.2010

USA premiéra: 12.2.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vlkodlak

V kostce: "Lawrence Talbot se vrací domů, aby zjistil, kdo nebo co rozsápalo jeho bratra na kusy. Brzy ale bude mít problémů až nad hlavu, protože z vlkodlačího kousnutí se člověk jen tak nedostane. A před úplňkem se utéct nedá. Joe Johnston natočil něco, co se chvíli tváří jako akční béčko a o pár minut později se vydává za těžké umění, díky čemuž nefunguje pořádně vůbec nic. Krom několika dobrých akčních scén a hereckých výkonů Benicia Del Tora a Hugo Weavinga nemá nová verze hororové legendy moc co nabídnout. "

Galerie obrázků filmu Vlkodlak


Recenze filmu Vlkodlak

Vlkodlak to od začátku neměl snadné a v jednadvacátém století bychom našli jen málo filmů, které vznikaly v podobných porodních bolestech. U remaku hororové klasiky se střídali režiséři, přetáčelo se, dotáčelo se a kdy by měl mít film premiéru, netušili většinou ani sami tvůrci. Navíc se někomu podařilo utopit v téhle divácky nepříliš atraktivní látce opravdu obrovské peníze a zisk a úspěch by očekával snad jen ten nejnaivnější producent v Hollywoodu. Jednoduše řečeno – Vlkodlak mohl jen příj...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vlkodlak


DVD a Blu-ray filmu Vlkodlak

Zatím nevyšlo.


Související články

30.8.2016 10:09 Batman vs. Deathstroke Rubrika: Novinky Diskuze: 61 příspěvků
7.8.2016 12:34 Víkendový výplach #361 o bitkách a Batmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
27.6.2016 14:24 Dwayne Johnson jako hororová ikona? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
11.2.2016 10:33 Johnny Depp a hororová klasika Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.7.2014 14:11 Monstra se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vlkodlak patří mezi nejslavnější filmová monstra, ale v posledních letech jsme si ho bohužel užili jen v průměrných filmech. Ve Van Helsingovi se stal otrokem přeplácané režie Stephena Sommerse a Prokletí byl průšvih tak nějak celkově. Na jaře by se ale měl objevit v té nejklasičtější podobě a zatím to s ním nevypadá vůbec špatně. Příběh se odehrává v devatenáctém století v Anglii, kde řádí strašlivé monstrum, jenž bez milosti likviduje kohokoliv, kdo se mu postaví do cesty. Místní šlechtic Lawrence Talbot se rozhodne tajemné monstrum najít a zlikvidovat, netuší však, jaké to pro něj bude mít následky. Když se totiž anglickou nocí rozezní ďábelské vytí, nikdo není v bezpečí. Joe Johnston, který na pozici režiséra nahradil Marka Romaneka, se rozhodl natočit remake slavného hororu ze čtyřicátých let a vypadá to, že se vším všudy. Scénář z pera Andrew Kevina Walkera nebude moderní adaptací, ale klasickým hororem, který víc než na násilí a triky spoléhá na atmosféru a herce. Obsazení je tu naprosto vynikající a podle prvních fotografií to vypadá, že Del Toro jako vlkodlak rozhodně nebude žádný velký sympaťák. Otázka ale je, jak si s touhle látkou poradí sám režisér, který má do první ligy stále ještě pořádně daleko.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.