Vlk z Wall Street

The Wolf of Wall Street

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu Vlk z Wall Street

Vlk z Wall Street /2013

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Leonardo DiCaprio, Jonah Hill, Matthew McConaughey, Jean Dujardin, Jon Favreau

Česká premiéra: 16.1.2014

USA premiéra: 25.12.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vlk z Wall Street

V kostce: "Komediální drama o hýřivé makléřské kariéře Jordana Belforta ukazuje, jak se dají ve světě, kterým hýbou peníze, bleskurychle vydělat (a taky profetovat) desítky milionů dolarů. Řekne toho přitom hodně o kapitalismu a ještě víc o lidské nenasytnosti... Fenomenální Leonardo DiCaprio exceluje pod vedením Martina Scorseseho, jenž na sklonku své kariéry natočil ještě jeden klenot, srovnatelný s jeho nejslavnějšími majstrštyky. Bravo!"

Galerie obrázků filmu Vlk z Wall Street


Recenze filmu Vlk z Wall Street

Možná jsem neznaboh, ale Martina Scorseseho už jsem v duchu odepsal. Letec byl v mých očích úmorně nabubřelý, oscarová Skrytá identita jen vychtěným plagiátem Volavky, Prokletý ostrov řemeslným thrillerem prvoplánové dějové konstrukce a Hugo sterilním 3D festivalem s tak bezkrevnými postavami, že by je Travis Bickle musel v zuřivosti okamžitě postřílet. Všechny úvahy o stáří, odcházející síle a unavené mysli ale teď zvládl Scorsese rozbít a jako snůšku nesmyslů mi je vrazit až do krku. Vlk z ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vlk z Wall Street

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vlk z Wall Street

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2016 20:00 GameZone: The Wolf Among Us Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
30.11.2016 18:00 Oscary se blíží: Nejlepším filmům vládne Místo u moře Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
30.11.2016 10:04 Bradley Cooper znovu válčí Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.11.2016 12:11 Víkendový výplach #377 o hrdinech a monstrech Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Martin Scorsese může do konce života natáčet dokumenty o tom, které hnojivo je nejlepší na rebarboru. Oscara má, status legendy taky, filmy, které vydělávají, natočit umí, tak co dál? Nejspíš dalšího Oscara, rebarbora počká. Drama The Wolf of Wall Street bude příběhem mladého makléře, kterému rukama denně prochází miliony dolarů. A některé jeho kolegy napadne, že by nebylo od věci nechat si pár těch milionů pro sebe. Ne každý se ale chce na obřím podvodu podílet, ovšem bankéři, zkorumpovaní makléři z Wall Street a nakonec i Mafie nejsou zrovna zvědaví na člověka, který si chce hrát na Mirka Dušína. Film bude adaptací knihy Jordana Belforta, který má s něčím podobným dost vlastních zkušeností a odseděl si téměř dva roky za manipulaci s akciemi. Hlavní roli si zahraje (pochopitelně) Leonardo DiCaprio, ale zbytek obsazení taky vypadá skvěle.

© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.