Vesmírní opičáci

Space Chimps

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Vesmírní opičáci

Vesmírní opičáci /2008

Režie: Kirk de Micco

Hrají: Cheryl Hines, Stanley Tucci, Patrick Warburton, Jeff Daniels

Česká premiéra: 28.8.2008

USA premiéra: 18.7.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vesmírní opičáci

V kostce: "Tři opice letí do vesmíru s jednoduchým poslaním: zachránit průzkumný modul, který prostřednictvím anomálie spadl do jiné dimenze. Jiná dimenze pak představuje barevný fantaskní svět plný zelenomodrých obyvatel, jejichž hlavoun se aktuálně rozhodl, že demokracie je pro slabochy... Vesmírní opičáci tvoří jako film zvláštní kategorii - bazírují pouze na tom, jak se někdo vrtí či poskakuje a příběhu nepříkládají přílišnou váhu. Jeví se tedy spíše jako groteska - jenže ta by měla být v první řadě vtipná. A už vůbec by neměla být vyloženě otravná."

Galerie obrázků filmu Vesmírní opičáci


Recenze filmu Vesmírní opičáci

Občas, výjimečně jednou dvakrát do roka přijde mezi nás. Film, který způsobuje skutečné fyzické utrpení. Film, který trvá necelých osmdesát minut, ale subjektivně tak kolem čtyř hodin. Film, který… a tak dále, dosaďte si cokoliv dle libosti. Poselství zůstává zřejmé: Vesmírní opičáci jsou zrůdní a je s podivem, že je vůbec někdo protlačil do kin.To bylo tak. Vláda vyslala do vesmíru průzkumnou stanici, ta byla vtažena do jiného světa a protože záchrana takové stanice může být pro člověka dost...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vesmírní opičáci

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vesmírní opičáci

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.2.2017 21:05 Batman přečůral Padesát odstínů, John Wick slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
29.1.2017 18:11 Rozpolcený je hit zimy! Zdrtil Millu i McConaugheyho Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
5.10.2016 13:30 Marvel odhalil pátý Infinity Stone Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Co nezvládne člověk, tam nastupuje opice. Opičí výlety do vesmíru nebyly v začátcích kosmonautiky nic neobvyklého (náš hlavní hrdina je Sam III, potomek prvního opičího astronauta!),protože když vopičáka naučíte co a jak, zvládnou to mnohdy lépe než člověk. To víte, je nestresuje něco jako únik tlaku v hydraulice kávovaru. Buďto splní to, za co jim páníček slíbil tu hromadu jablek, nebo bude po legraci. Naši hrdinové ale nejsou obyčejní šimpanzi. Jejich neobvykle výkonná šedá kůra mozková je vede napříč vesmírem až do galaxie "far far away". Tam objeví obyvatelnou planetu, zamilují si jí a rozhodnou se na jejím povrchu zůstat. Aby si pobyt zasloužili a zpestřili, musí však nejdříve vyhnat zlého vládce, který planetu a její jinak mírumilovné a přívětivé obyvatele tyranizuje. V hrané verzi by něco takového samozřejmě vypadalo dost zvrhle, takže se nelekejte (Joe v Hotelu se neopakuje), celý příběh vznikne animovanou metodou. Debutující režisér (který mimochodem napsal Racing Stripes) zvolil způsob animace dost zvláštní (viz obrázek, nebo plakát), jež působí lehce... amatérsky a lacině. Jestli navíc příběh bude tak ubohý jako v případě Rychlého Stripese, rozhodně se nemáme na co těšit. Ostatně, kdo by se dneska bavil při sledování šimpanzů?!

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.