Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Vendeta

Vendeta /2011

Režie: Miroslav Ondruš

Hrají: Ondřej Vetchý, Oldřich Kaiser, Igor Chmela, Marek Taclík, Lucie Šteflová

Česká premiéra: 24.11.2011

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vendeta

V kostce: "Vendeta se (na rozdíl od Pout) do análů českého filmu asi nezapíše. Status vydařené thrillerové podívané, které chybí jen trochu fantazie a plnokrevné brutality, by se jí ale odpírat neměl. Na to jde o příliš poctivou práci jak režijní, tak hereckou, jíž svazuje ruce až moc obyčejný scénář. I tak ale můžeme být šťastní minimálně z toho, že další český režisér kráčí tím správným směrem."

Galerie obrázků filmu Vendeta


Recenze filmu Vendeta

Kolik filmů o pomstě už jste v životě viděli? Vzhledem k tomu, že se tohle téma nějak objeví v téměř každém akčňáku nebo thrilleru, asi hodně. Přijít s něčím novým nebo neokoukaným tedy dá zásadní práci, a když svůj film nazvete Vendeta, moc to nevypadá, že plánujete sršet originalitou. To si tvůrci nového českého thrilleru zřejmě dobře uvědomují, proto ani nepřekvapí, že sázejí na něco úplně jiného. Totiž na heslo „v jednoduchosti je síla“.Vendeta je přímočará a jistě zrežírovaná thrillerová...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vendeta

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vendeta

Zatím nevyšlo.


Související články

28.1.2017 10:00 Zemřel John Hurt, legenda z Vetřelce, Hellboye nebo Haryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
28.5.2015 09:33 Liga výjimečných se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
27.8.2014 09:00 První fotka: Keanu Reeves zpět v akci Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.10.2013 10:00 Milla Jovovich proti teroristům Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
25.7.2013 09:34 Krvavý sport se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Thriller Pouta vyhrál České lvy i první ročník Cen české filmové kritiky a my jsme za to rádi. Nejen že to byl hodně dobrý film, ale především jeho tvůrci ukázali, že i u nás se může dařit žánru, kterého se jinak všichni bojí. A letos dostanou šanci to potvrdit. O zápletce thrilleru Vendeta sice zatím moc nevíme, ale rozhodně v ní půjde o pomstu a bude stát především na dvojici výrazných hrdinů. Ty si zahrají Oldřich Kaiser a Ondřej Vetchý, jimž to společně parádně šlapalo třeba ve Tmavomodrém světě. Za kameru se poprvé postaví Miroslav Ondruš, jenž bude točit podle vlastního scénáře. Zkušenosti má jako asistent režie právě z Pout, což naznačuje, že bychom se na konci roku mohli dočkat dalšího zajímavého a v Čechách sakra neobvyklého žánru. Poprvé to vyšlo na jedničku, takže doufáme, že to nebyla náhoda. Očekávání jsou totiž dost vysoko.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.