Velká svatba

The Big Wedding

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Velká svatba

Velká svatba /2012

Režie: Justin Zackham

Hrají: Amanda Seyfried, Robert De Niro, Katherine Heigl, Robin Williams, Topher Grace, Diane Keaton, Susan Sarandon

Česká premiéra: 9.5.2013

USA premiéra: 26.4.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Velká svatba

V kostce: "Mizerně natočený remake evropské předlohy a další důkaz námětové bezpohlavnosti amerických romantických komedií. Zbytečně obhroublé, k uzoufání zahuštěné postavami a ze všech stran odpudivé. Ještě že ta označení nouzových východů v kinosálech tak jasně svítí. Hned budete vědět kudy kam."

Galerie obrázků filmu Velká svatba

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Velká svatba

Kdo jde na Velkou svatbu za účelem dobití romantických baterek, toho odkážu rovnou na Petřín. Tam uvidíte víc kýčovité lásky než v tomhle filmu- a když budete mít štěstí, potkáte hezké mladé páry. Ve Velké svatbě na druhou stranu budete poslouchat plky o orálním sexu, tantrických orgasmech a modrých pilulkách z úst lidí, kteří by mohli být vašimi tatínky, maminkami, dědečky a někdy i prababičkami. A to jednoho uvede do stavu mírného nepohodlí. Musím ocenit, že jediná postava, co se ve filmu s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Velká svatba

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Velká svatba

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 15:00 Nové plakáty Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 257 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Zaručený recept na průšvih? Lhát vlastní rodině. Zaručený recept na nepříjemně veliký průšvih? Lhát rodině o vztahu - ještě k tomu na obou stranách, tedy v rodině vlastní i v rodině partnera. Přesně taková blbost napadne hlavní hrdiny The Wedding, v němž se dva dlouho rozvedení partneři rozhodnou, že budou svým rodinám lhát o vlastním manželství. To všechno jen proto, že se obě rodiny sejdou kvůli (překvapení) svatbě. Asi už je všem jasné, že z toho nebude žádný akční film, letmý pohled na obsazení pak napovídá komedii. Snad se alespoň trochu podaří, skoro neznámý Justin Zackham si napsal scénář (předtím ho splácnul třeba pro Než si pro nás přijde) a zároveň se postará o režii, což v případě komedie není tak důležité jako chemie mezi hlavními představiteli. A ta by měla být hodně dobrá - jména jako Diane Keaton, Robin Williams, Robert De Niro nebo třeba Katherine Heigl se po jedním filmem moc často neobjevují. V ideálním případě by se z The Wedding mohlo vyklubat něco jako první Fotr je lotr.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.