Velká šestka

Big Hero 6

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Velká šestka

Velká šestka /2014

Režie: Don Hall, Chris Williams

Hrají: Josh Hutcherson, Samuel L. Jackson, Freddie Highmore, T.J. Miller, Maya Rudolph

Česká premiéra: 22.1.2015

USA premiéra: 7.11.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Velká šestka

V kostce: "Efektní animovaná jízda postavená na comicsových základech. A to je všechno. Tvůrci Velké šestky se rozhodli spoléhat na to, co funguje u hraných Marvelovek a tak trochu se vykašlali na fakt, že by v jejich filmu krom skvělé akce a zajímavého prostředí měli být i zábavní hrdinové a postavy, na něž člověk nezapomene pět minut po skončení filmu. Je to zábavná podívaná. Ale mohla být mnohem lepší. "

Galerie obrázků filmu Velká šestka


Recenze filmu Velká šestka

Málokdo má svou práci zmáknutou tak jako tvůrci animovaných disneyovek. Samozřejmě že i oni se museli v minulosti porvat s problémy a nezájmem o 2D kreslené filmy, ale obecně se dá říct, že vypouští do světa úspěšné a kvalitní kousky, které v kinech trhnou solidní peníze a další zajímavé částky pak přicházejí z prodejen hraček a podobných pastí na peněženky rodičů. Spanilá jízda Ledového království vedla až k miliardě. Důležité však je, že disneyovky jsou obvykle dobré. A o comicsové novince ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Velká šestka

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Velká šestka

Zatím nevyšlo.


Související články

29.3.2017 14:00 První dojmy: Ghost in the Shell Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
27.3.2017 14:00 30 nových fotek z Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.3.2017 15:00 Nové plakáty Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Marvel už se na poli celovečerních filmů etabloval a jako značka patří k nejvýraznějším. Všechny jeho filmy zatím vydělávají a zdá se, že se na tom jen tak brzy něco nezmění, i když Strážci Galaxie vypadají trošku riskantně. Každopádně na podzim vyrazí Marvel do zatím neprozkoumaných vod. Vrhnou se na celovečerní kinoanimák. Jejich superhrdinové už se párkrát podívali do televize nebo na DVD, do kin však zatím ne. Sice tentokrát půjde asi víc o podívanou pro děti, ale mohla by být fajn. Děj se má odehrávat v superměstě budoucnosti San Fransokyo, v němž se mladík Hiro Hamada spolu se svým robotem přidá k partě nezkušených superhrdinů a pomůže jim v boji za záchranu obyvatel megapole. Originalita je to poslední, co bychom čekali a za kamerou jsou lidé zodpovědní za Medvídka Pú nebo velice solidního Bolta.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.