Vedlejší účinky

Side Effects

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Vedlejší účinky

Vedlejší účinky /2013

Režie: Steven Soderbergh

Hrají: Rooney Mara, Channing Tatum, Jude Law, Catherine Zeta Jones

Česká premiéra: 4.4.2013

USA premiéra: 8.2.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vedlejší účinky

V kostce: "Emily je závislá na lécích a to má ošklivý vliv na její psychiku. Po svém posledním a mimořádně extrémním úletu skončila v psychiatrické léčebně a její jedinou nadějí je mladý doktor Banks. A ten zatím netuší, že se setkal s případem, který otřese celým jeho životem. Atmosférické, skvěle zahrané a psychologické drama říznuté thrillerem vás donutí sedět, nedutat a užívat si, jak si režisér se scenáristou hrají s diváckým očekáváním a žánrovými klišé. Mrazivá, chytrá a neustále překvapující podívaná!"

Galerie obrázků filmu Vedlejší účinky


Recenze filmu Vedlejší účinky

Režisér Steven Soderbergh v minulosti mnohokrát ukázal, že umí natočit drama s oscarovými ambicemi, čistě zábavnou blbinu i experiment, na který skoro nikdo nepřijde a kdo se do kina přeci jenom zamotá, tak ho nejspíš nepochopí. V posledních letech bodoval u diváků s romantikou Bez kalhot a rozhodil fanoušky střelby a výbuchů v neakčním akčňáku Zkrat. U něj a u sympaticky mrazivé Nákazy ukázal, že ho nejspíš baví chladné a pomalu vyprávěné filmy, do nichž musí člověk trošku proniknout, aby si...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vedlejší účinky

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Vedlejší účinky

Zatím nevyšlo.


Související články

24.1.2017 14:45 89. nominace na Oscara Rubrika: Novinky Diskuze: 78 příspěvků
18.1.2017 12:00 Nominace na Českého lva 2016 ovládli Masaryk a Antropoid Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
9.1.2017 06:00 Výsledky 74. Zlatých glóbů Rubrika: Novinky Diskuze: 53 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
22.12.2016 17:00 Nový Blade Runner bude eRko Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Steven Soderbergh se v posledních pěti letech rozhodně nefláká - asi málokdo se může pochlubit tím, že v tomto časovém úseku natočil rovnou deset filmů, z nichž se o ani jednom nedá řict, že by byl špatný. Na jeho tvorbě je nejsympatičtější, že si dělá, co se mu zachce. Neustále střídá žánry a ačkoliv má své oblíbence, do každého filmu se mu podaří sehnat spoustu nových tváří. A každá z nich nese hvězdné jméno. Side Effects není žádnou výjimkou. Opět se tu setká takových slavných herců, že všechny ostatní filmy blednou závistí. Soderbergh tu bude vyprávět o ženě, která se při vší nervozitě z návratu jejího muže z vězení obrátí na prášky. Asi všichni tušíte, že se to s ní od toho okamžiku rozjede z prudkého kopce. O tom, že to Soderbergh tuhle jízdu ukočíruje, přitom není pochyb.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.