Ve jménu krále

In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Ve jménu krále

Ve jménu krále /2006

Režie: Uwe Boll

Hrají: Jason Statham, Ray Liotta, Burt Reynolds, Kristanna Loken, Matthew Lillard

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 11.1.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ve jménu krále

V kostce: "Zmatené, trikově nevyrovnané, vizuálně nepříliš přesvědčivé a neskutečně hloupé. Přesto za jistých okolností zábavné. Pokud si dokážete užít špatné filmy, ve kterých hrají lidé, kteří VÍ, že za tohle nedostanou Oscara, budete spokojeni. Jisté objektivní kvality sice In the Name of the King má, ale na všechny zapomenete v okamžiku, kdy se začne Ray Liotta smát tak, že to vypadá, že každou chvíli dostane infarkt. V tomhle případě zkrátka nejsem schopný film doporučit nebo nedoporučit. Na jednu stranu jde o klasickou mizérii, na niž jsme od Uwe Bolla zvyklí, avšak ve správném diváckém rozpoložení si ji vychutnáte víc než Pána prstenů. Hvězdičkami se tentokrát tedy raději neřiďte. "

Galerie obrázků filmu Ve jménu krále


Recenze filmu Ve jménu krále

Na Uwe Bolla už jsme nakydali dost špíny. A není důvod s tím přestávat. Tenhle člověk velmi chytře využil skulinky v německých zákonech (v jednoduchosti – když váš film prodělá, tak nepřijdete o dům) a hamižnosti tvůrců počítačových her a natočil několik filmů, díky kterým se velmi rychle dostal do první desítky filmařů, kteří by podle diváků měli při nějaké ošklivé nehodě přijít o zrak a přestat točit. Každý si ale zaslouží šanci na reparát a ta Bollova přišla právě s In the Name of the King...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ve jménu krále


DVD a Blu-ray filmu Ve jménu krále

Zatím nevyšlo.


Související články

27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 270 příspěvků
12.3.2017 21:05 Kong ovládl pokladny, Logan a Uteč ale dál válí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: imf)

Neskutečně debilně dlouhý název by si zasloužil rozseknout přesně stejně, jako to Uwe Boll zamýšlí s celým filmem. Jeho nejnovější herní adaptace Dungeon Siege se mu totiž tak rozjela pod rukama, že krom založení nové produkční společnosti směle oznámil, že film půjde do kin nadvakrát, podobně jako Tarantinův Kill Bill. Prý aby Uwe vyšel vstříc divákům. Tenhle profil bude až nečekaně klidný, protože po zhlédnutí první ukázky na Bolla nemůžeme házet špínu jako obvykle, což nás možná až mrzí. Dungeon Siege je (jak název napovídá) akční RPG, ve kterém v duchu Diabla řežete do všechno co se hýbe a nemá to nad sebou ikonku NPC. Dějově si s tím německé tornádo nedělalo příliš hlavu a tak je hlavním hrdinou farmář a sem tam se mihne nějaký ten král nebo princezna. Uwemu se podařilo sehnat neuvěřitelně solidní obsazení. Už to nejsou jen béčkaři jako v případě Bloodrayne (výjimkou byl snad Ben Kingsley, ale ten si po Lovcích dinosaurů nemůže nijak vyskakovat), najdeme tu Jasona Stathama, Burta Reynoldse, Raye Liottu nebo Rona Perlmana. Navíc si Boll k ruce přibral talentovaného hongkongského choreografa Ching Siu-Tunga. To je až moc šikulů, než aby to Boll nějak beztrestně zmrvil, jenže stačí se ohlédnout přes rameno na jeho poslední počiny a člověk si řekne, že jakákoliv přijatelná kvalita je pro tohohle vyštudovaného doktora něčím nedosažitelným. (první část má premiéru 3. listopadu 2006, druhá pak 1. prosince téhož roku)

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.