Vdáš se, a basta!

Because I Said So

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Vdáš se, a basta!

Vdáš se, a basta! /2007

Režie: Michael Lehmann

Hrají: Diane Keaton, Mandy Moore, Gabriel Macht, Tom Everett Scott, Lauren Graham

Česká premiéra: 7.6.2007

USA premiéra: 2.2.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vdáš se, a basta!

Když se v našich končinách vysloví jméno Michael Lehmann, valná část z vás pravděpodobně vůbec nebude tušit, která bije. Důvod je nasnadě – Michael si u nás povyrazil pouze průměrnou teenagerovskou taškařicí 40 dní a 40 nocí, v níž abstinující Josh Hartnett nedělal téměř měsíc a půl to, co by asi dělal průměrný muž jeho věku a potřeb. Lehmann nyní vrací úder s komedií, která má být údajně o mnoho dospělejší; Pozná se to podle toho, že v ní hraje Diane Keton (aka symbol vyspělých románů pro začínající důchodce) a jmenuje se Daphne. Pro zápletku netřeba chodit do pokročilých kursů – ložená osnova se starostlivou matkou, která chce pro svou nejmladší dceru (Mandy Moore) jen to nejlepší a proto v rámci vděčných komediálních měřítek legračně komplikuje život jí i jejímu novému příteli, tu byla možná už tak padesátkrát. Prvním příjemným osvěžením je, že právě ona své dceři přítele vybrala a to přímo podle dokonalého seznamovacího systému na internetu. Osvěžením číslo dvě budiž fakt, že jeho otec je čirou náhodou taky samotář a kdo už někdy viděl nějakou romantickou komedii, zřejmě tuší, jak tahle pokročilá seznamovací taškařice asi skončí. Tvůrci zdůrazňují, že chtějí vyzdvihnout paradoxní chování starších žen, které se v pokročilém věku zamilují a jejich dcery mají najednou tak nějak duševně navrch. Tak uvidíme ;)

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Vdáš se, a basta!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Vdáš se, a basta!

Daphne (Diane Keaton) je šedesátiletá energická mamka, která se po několika zklamáních už nikdy nevdala a veškerý svůj volný čas věnuje svým dětem. Pokud jste kojenci, může to být výhoda, pokud je vám pětadvacet a matka vás uhání za každým alespoň trochu schopným nápadníkem, může se z toho stát peklo na zemi. A Daphne jde dokonce tak daleko, že své dceři vybere pana Božského skrz inzerát a doslova ji do vztahu naveze, bez ohledu na to, že její dcera začala "bokem" randit s někým jiným. Bý...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vdáš se, a basta!


DVD a Blu-ray filmu Vdáš se, a basta!

Zatím nevyšlo.


Související články

29.6.2014 17:30 Televizní tipy 30.6. - 6.7.2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.1.2012 12:30 10 filmů, které vám letos vyplaví adrenalin Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
10.1.2012 19:36 Televizní Tipy 10.1. - 16.1.2012 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
30.8.2011 11:37 Třetí Tron bude. A basta! Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
8.7.2011 10:00 Uncharted v magických rukách Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.