Vdaná snoubenka

The Accidental Husband

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Vdaná snoubenka

Vdaná snoubenka /2007

Režie: Griffin Dunne

Hrají: Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan, Sam Shepard, Lindsay Sloane

Česká premiéra: 23.7.2009

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Vdaná snoubenka

Uma Thurman sice před třemi lety došla na konec své cesty za pomstou a zlikvidovala Billa, ale od té doby na akční žánr zanevřela a začala natáčet romantické komedie. Prime a Moje suberbejvalka však v kinech příliš neuspěly, ale bývalá Černá mamba to zkouší dál. The Accidental Husband je příběh rozhlasové hvězdy Emmy, která během jednoho rozhovoru s posluchačkou v přímém přenosu poradí jedné volající, ať dá kopačky svému dlouholetému příteli Patrickovi. Dostat takhle znenadání košem je dost nepříjemné, ale když to ještě k tomu slyší miliony cizích lidí, je to vyloženě průšvih. Ovšem Patrick svoji kůži nedá lacino a pomstí se zvlášť vykutáleným způsobem, který rozhodně nepotěší dalšího sympaťáka na obzoru, Richarda s tváří Colina Firtha. Patrick totiž zařídil, aby ta Richardova proradná snoubenka Emma byla už oficiálně vdaná! To je polízanice! Griffin Dunne začínal jako herec, ale v posledních letech se už víceméně stabilně přestěhoval na druhou stranu kamery a snaží se prokopat do první ligy režisérů romantických komedií. Propadlí lásce a Magická posedlost byly ale filmy, které by asi málokdo toužil vidět podruhé. I když dvojice Thurman/Firth může být zajímavá, Dunne se bude muset vybičovat k životnímu výkonu, aby The Accidental Husban byl něčím víc, než jen průměrnou romantickou komedií.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Vdaná snoubenka


Recenze filmu Vdaná snoubenka

Uma Thurman se začíná v žánru romantické komedie zabydlovat s čím dál tím větší pravidelností. A tah je to víceméně dobrý – jako „roztomilá nešika“ se profiluje víceméně úspěšně a na chlapy ve filmech má zatím také docela štěstí. Ani vdaná snoubenka není výjimkou – v „sendviči“ jí svírá duo již protřelé a sympatické.Má-li Vdaná snoubenka nějaký problém, pak tkví v tom, že jeden z těch pánů má velice špatně napsanou roli a po pár minutách sympatického snažení rezignuje na plochou karikaturu ňo...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Vdaná snoubenka


DVD a Blu-ray filmu Vdaná snoubenka

Zatím nevyšlo.


Související články

9.11.2013 12:16 Téma: V lásce a čase je dovoleno vše Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
1.8.2013 12:54 Bitva buchet #2.18: Z vašich dopisů... Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
3.2.2012 10:30 Sharonin bobr vrátí úder Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
14.10.2011 19:09 Kdo, kde, s kým... 40/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
10.1.2011 20:13 Televizní Tipy 10.1. - 16.1. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.