Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (57)
Plakát k filmu VALL-I

VALL-I /2008

Režie: Andrew Stanton

Hrají: Fred Willard

Česká premiéra: 14.8.2008

USA premiéra: 27.6.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu VALL-I

V kostce: "Byl jednou jeden život - na planetě, kde život už 700 let není. Vychází z malého uklízecího robota na solární pohon, který se ve svém chování chvílemi až podezřele podobá člověku. VALL-I se zamiluje, uvědomí si pravé hodnoty a možná i zachrání poslední zbytky lidské rasy. To všechno v dalším (technologicky nejvyspělejším) animáku od Pixaru, který navazuje na tradici roztomile-přiblble-dojemných filmů pro masy. Letní tutovka pro děti i dospělé."

Galerie obrázků filmu VALL-I


Recenze filmu VALL-I

Na pusté planetě (dříve známé jako Země), kde už nežijí lidé a ostatně ani nic jiného, jako zázrakem přežil jeden uklízecí robot, plnící jednoduché poslání: lisovat odpadky a dělat z nich pyramidy. A tady bychom mohli v klidu skončit, protože takový robot většinou nemá naprogramováno, aby se nějak hlouběji vyvíjel či emocionálně vzkvétal a prostě by měl do konce život sbírat odpadky a dělat z nich pyramidy. Přesto... animační tým Pixaru je úplně opačného názoru. Nevysvětluje, nerozvíjí a navz...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu VALL-I


DVD a Blu-ray filmu VALL-I

Zatím nevyšlo.


Související články

10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
11.1.2017 09:34 John Cena bojuje za sexuální abstinenci Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.1.2017 13:00 10 nejočekávanějších filmů roku 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
13.12.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních prosincových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Jeden film ročně, to dává smysl. Pixaři si chtějí udržet vysoko nastavenou laťku, která by při vyšším tempu šla nebezpečně rychle dolů. Asi nemá cenu opakovat jejich pozici mezi ostatními studii počítačové animace, takže rovnou k věci: tříletý výhled říká, že po Ratatouille nastoupí Wall-E. Je to malý robůtek, který v mnohém připomíná starého dobrého Johnnyho pětku. Jeho zaměstnání je celkem stereotypní nuda: Uklízí odpadky (už sedm set let!). Přesto v téhle činnosti vidí celoživotní úděl, kterého by se za nic nevzdal. Alespoň to si myslel, dokud neobjevil něco, co každému změní pohled na svět: Lásku... Námět zní monotónně až to bolí, u Pixarů to ale přece není nic nového. Z předchozích filmů jsme se poučili, že navlékání nového kabátku starým zchátralým příběhovým kostrám je jejich specialita. Není důvod nevěřit, že to Andrew Stanton zvládne i tentokrát. Na režisérské stoličce už si to u Pixarů zkusil dvakrát - jednou se podílel na méně výrazném Životu brouka, podruhé natočil megatrhák Hledá se Nemo. Ozývají se sice obavy, že by se Wall-E mohl stát zatím nejslabší pixarovkou, protože robot-uklízeč, který se v bezdomoveckém stavu zamiluje (dále Pixar mlží) ... prostě to není ono. Doufejme tedy, že se kouzelné ručičky nepřehmátnou ani tentokrát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.