Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (42)
Plakát k filmu Valkýra

Valkýra /2008

Režie: Bryan Singer

Hrají: Tom Cruise, Patrick Wilson, Bill Nighy, Kenneth Branagh, Tom Wilkinson

Česká premiéra: 12.2.2009

USA premiéra: 26.12.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Valkýra

V kostce: "Porážka třetí říše je nevyhnutelná a je jen otázkou času, kdy budou spojenecká vojska stát před Berlínem. Pokud má Německo přežít, je nutné udělat jednu jedinou věc. Zabít Adolfa Hitlera. Tom Cruise je jedinou vadou na kráse jinak velmi zábavného a napínavého thrilleru, v němž režisér Bryan Singer ukazuje, že patří mezi hollywoodskou špičku. "

Galerie obrázků filmu Valkýra


Recenze filmu Valkýra

Už je to sice nějaká doba, co Tom Cruise skákal v televizi po gauči, ale tenhle exces mu cejch podivína vypálil hodně hluboko. Herecká superhvězda byla během několika dní degradována svým chováním na prvotřídního magora, z něhož si všichni dělají nepokrytě legraci. Tenhle jeho mediální průšvih hodně ovlivnil i Valkýru, která se po dlouhých porodních bolestech, přetáčkách a čachry s datem premiéry dostává i do českých kin. A ačkoliv negativní reklama v podobě Cruisových skákacích výstupů a pob...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Valkýra


DVD a Blu-ray filmu Valkýra

Zatím nevyšlo.


Související články

20.8.2016 00:45 Marvelu unikla dvě velká tajemství Rubrika: Novinky Diskuze: 95 příspěvků
19.8.2016 16:30 Natálka dává sbohem Marvelu Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
7.6.2014 12:00 Režisérská elita #5: Bryan Singer Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
13.7.2012 17:00 Soundtrackové střípky: Spidey, Oscaři a Cronenberg Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
22.5.2012 18:29 Tom Cruise je jeden ze Sedmi statečných Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Bryan Singer si sice se Supermanem vybral trošku slabší chvilku, ale když má člověk ve svém portfoliu takové filmy jako Obvyklí podezřelí nebo první dva díly X-Menů, málokteré dveře mu zůstanou zavřeny. To samé platí i pro Toma Cruise, jehož skákání po gaučích v populárních televizních pořadech nepřímo zapříčinilo, že ho polovina světa považuje za magora a že tržby třetí Mission: Impossible nebyly takové, jaké se čekaly. Přesto Singer s Cruisem patří pořád mezi elitu. A teď se navíc rozhodli spojit síly. Valkyrie je příběhem skupiny vysoce postavených německých důstojníků, kteří vytušili, že jejich všemocný Vůdce není zdaleka tak dobrým stratégem a že je jen otázku času, kdy celá slavná Říše skončí v plamenech. A tak se rozhodli Adolfa Hitlera zlikvidovat. Z hodin dějepisu víme, že se to nepodařilo, ale přesto by příběh Clause von Stauffenberga a ostatních atentátníků mohl být víc než zajímavý. Cruise už několikrát dokázal, že hrát umí a s páskou přes oko mu to zatraceně sluší. Když mu navíc k ruce budou například Kennet Branagh a Tom Wilkinson, není důvod se o herecké výkony bát. A to samé nejspíš bude platit i pro zbytek filmu. Spolu se Singerem se totiž vrací i jeho scénáristický parťák Christopher McQuarrie, jehož práce na Obvyklých podezřelých byla po právu oceněna Oscarem. Začínáme se zatraceně hodně těšit.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.