Válka nevěst

Bride Wars

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Válka nevěst

Válka nevěst /2009

Režie: Gary Winick

Hrají: Anne Hathaway, Kate Hudson, Brian Greenberg, Steve Howey, Candice Bergen

Česká premiéra: 2.4.2009

USA premiéra: 9.1.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Válka nevěst

V kostce: "Emma a Liv jsou nejlepší kamarádky, když ale zjistí, že se mají vdávat ve stejný den, začíná boj o život. A v krvi a bolesti zůstane ležet každý divák – muž. Válka nevěst je průměrná komedie pro nastávající nevěsty. Pro všechny ostatní jde o smrtelně nebezpečný materiál. "

Galerie obrázků filmu Válka nevěst


Recenze filmu Válka nevěst

Existují mužské a ženské filmy. Kolikrát chlap slyšel věty typu „Jak se můžeš koukat na něco tak brutálního? Vždyť přece není možný, aby jeden chlap přepral patnáct jiných. To je ale blbost, takový výbuch by přece ve skutečnosti nemohl přežít. A co tě vlastně baví na tom Rambovi? Vždyť je to samá brutalita a je to pitomost.“ Dámy mají pravdu, ale každý soudný chlap je zkrátka nebude nutit, aby s ním vyrazili do kina na novou pecku s Jasonem Stathamem. Stejně tak doufám pro dobro mužské popula...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Válka nevěst


DVD a Blu-ray filmu Válka nevěst

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
24.3.2017 10:11 Jaká je budoucnost Star Wars? Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Anne Hathaway vyrostla z rolí princezen a teď se pokouší prosadit se i v jiných filmech, zatím jí to ale moc nejde. V Ďábel nosí pradu nebo ve Zkrocené hoře zůstala ve stínu ostatních a Dostaňte agenta Smarta jí příliš možností k hereckému projevu nedalo. Čím dál tím častěji se tedy objevuje otázka, jestli vůbec hrát umí. Bride Wars jí sice k Oscarům asi nedostane, každopádně by to ale mohl být film a žánr, který by mohl téhle herečce vyhovovat. Romantická komedie o dvou nejlepších kamarádkách však na první pohled bůhvíjak originálně nebo zábavně nezní. Emma a Liv by pro sebe udělaly cokoliv, avšak jednoho dne zjistí, že jejich přátelství má povážlivé mezery. Obě dvě se totiž budou vdávat ve stejný den a všichni víme, že když jde dívka k oltáři, musí být všechno dokonalé. A nikdo – ani nejlepší kamarádka – nesmí mít lepší svatbu. Nejspíš se tedy dočkáme krádeží svatebních šatů, likvidace hudebníků a svádění přihlouplých ženichů. Bride Wars evidentně nebude žádná umělecky ambiciózní záležitost a pokusí se uspět tam, kde se to nedávno podařilo podobně laděné svatební komedii 27 šatů. Anne Hathaway tady bude mít navíc jako spoluhráčku/protihráčku Kate Hudson, která to v tomhle žánru umí jako málokdo. Režisér Gary Winick už si romantickou komedii vyzkoušel v Přes noc třicítkou a před dvěma lety se uvedl poměrně děsivou zvířecí pohádkou Šarlotina pavučinka, tak snad mu to teď vyjde lépe.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.