Válka bohů

The Immortals

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (82)
Plakát k filmu Válka bohů

Válka bohů /2011

Režie: Tarsem Singh

Hrají: Henry Cavill, Mickey Rourke, Freida Pinto, John Hurt, Stephen Dorff

Česká premiéra: 24.11.2011

USA premiéra: 11.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Válka bohů

V kostce: "Král Hyperion pustoší Řecko a nemohou ho zastavit ani lidské armády, ani jindy všemocní bohové. Jedinou nadějí pro všechny je Theseus. Má ale dost odvahy a schopností k tomu, aby se z něj stal hrdina? Tarsem Singh se rozhodl navázat na Třístovku a natočil film, který je jí sice zdánlivě podobný, ovšem chybí zde sympatický hlavní hrdina, logika a nakonec docela i zábava. Ve výsledku půjde stejně nejspíš o to, jestli vám sedne osobitý Tarsemův vizuál. Nic moc dalšího zajímavého tu totiž není. "

Galerie obrázků filmu Válka bohů


Recenze filmu Válka bohů

Tarsem Singh je tak trochu úchyl. Míněno ve společensky bezpečném, ale stále ještě v tom původním smyslu. Kdo viděl jeho Celu, mohl žasnout nejen nad zadkem Jennifer Lopez, ale i nad brilantně vystavěným světem uvnitř duše sériového vraha. Všechno v něm bylo šílené, morbidní a kruté. Průšvih Války bohů je v tom, že kromě přimíchání okrové barvy do všeho kolem to vypadá, že Tarsem nechce změnit kulisy. Jeho Olympu sice nechybí vznešenost a množství lesklých, od krve snadno omyvatelných materiá...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Válka bohů


DVD a Blu-ray filmu Válka bohů

Zatím nevyšlo.


Související články

24.11.2016 14:06 Highlandera natočí král hollywoodské akce Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
15.11.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
15.10.2016 12:00 Co odhalil poslední trailer Rogue One: Star Wars Story? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
3.10.2016 12:51 Thor proti Talibanu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Souboj Titánů byl nakonec sice pro značnou část filmových diváků zklamáním, potvrdil však, že hrdinové v sandálech dokážou přitáhnout do kin davy. O konkurenčním projektu Tarsema Singha se mluví už docela dlouho a víceméně od začátku bylo jasné, že si to se Soubojem titánů rozdá v kinech. I tady bude hrdina, i tady budou bohové, i tady se to bude řezat. Tentokrát má být ve středu dění Theseus, jenž se musí vydat do boje proti titánům, kteří by se rádi vrátili na Zem a svrhli bohy z Olympu. Obsazení sice není zdaleka tak hvězdné jako u Titánské konkurence, Henry Cavill však má talent a Mickey Rourke je momentálně v kurzu snad víc, než byl na přelomu osmdesátých a devadesátých let. Tarsem Singh je navíc vizuální mág, takže výsledek by mohl stát za to. Snad to tedy zase nepokazí scénář.
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.