V tom domě straší!

Monster House

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu V tom domě straší!

V tom domě straší! /2006

Režie: Gil Kenan

Hrají: Steve Buscemi, Maggie Gyllenhaal, Jon Heder, Jason Lee

Česká premiéra: 12.10.2006

USA premiéra: 21.7.2006

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu V tom domě straší!

Táák, a máme tu další animák. Překvapeni? Pochybuji ;). Jediné překvapení může plynout z toho, že se do roztodivně barevných hrátek s počítačovou grafikou zapojil už i Steven Spielberg. Není v tom však úplně sám, jelikož druhou polovinu produkčního týmu jejich nového filmu netvoří nikdo jiný než Robert Zemeckis, který už má v tomhle směru pořádné zkušenosti. Kdo by si nevzpomněl na rok starý vánoční doják v perfektním kabátě, ale s hodně diskutabilním koeficientem zábavy, Polární expres? A nezmiňuji se o něm jen díky téhle souvislosti: Monster House je totiž postavený na té samé technologii, co Expres. Bude z toho opět fešná, ale zatraceně řídká limonáda? Všechno pro to zatím hovoří, ale nemůžeme se na Zemeckise přece zlobit – vrazil do technologie tolik peněz, že mu tržby Expresu tak tak zalepily veškeré vynaložené úsilí. A než bude moci zase požádat hollywoodské konglomeráty o velké peníze na své nové projekty, musí se nejdřív vrátit zpět na výslunní na vlastní pěst a podojit diváky pomocí prostředků, které má k dispozici. Úmysl sice hezký, bojím se však, že opět dojede na svou naivitu – bude hodně lidí zajímat příběh tří dětí, které objeví naproti přes ulici opuštěný dům a zjistí, že je, ehm… živý? Mám pocit, že ve stínu dobrodružné jízdy vlakem na severní pól je to naprosto mimo mísu. Ale kdo ví, když se zázraky ohledně tržeb nedějí na Vánoce, třeba to vyjde v létě.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu V tom domě straší!

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu V tom domě straší!

Animáky z dílny Roberta Zemeckise patří mezi ty úskočnější. Kdykoliv se stočí během našich hospodských seancí řeč na Polární expres, neodpustí si na mě Cival významně mrknout. Proklatý digitální Hanks, proklaté digitální děti... u toho animáku jsem od trailerů až k premiéře prošel názorovou sinusoidou, za kterou by se nemusela stydět ani nejlepší horská dráha Ameriky. A teď je tu Monster House. Stejné divadlo, druhé jednání. První vteřiny snímek vyplýtvá na padající listí, které až nápadně p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu V tom domě straší!


DVD a Blu-ray filmu V tom domě straší!

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
7.3.2017 22:00 První dojmy: Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
6.3.2017 22:00 Nové fotky z fantasy Bright Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
22.2.2017 12:00 40 nových fotek z akčňáku Kong: Ostrov lebek Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.