V pasti

Hard Candy

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu V pasti

V pasti /2005

Režie: David Slade

Hrají: Patrick Wilson, Ellen Page, Sandra Oh, Jennifer Holmes

Česká premiéra: 23.11.2006

USA premiéra: 14.4.2006

Na DVD od: 8.1.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu V pasti

Lionsgate v krátkém sledu podruhé. Znovu odvrácená strana našeho světa. Opět psychopat kazící vyhlídky na pohodový život. Story dobře znáte možná sami. Nějaký pošuk vám vleze na ICQ, pozdraví, rozkecá se, padnete si do oka a vyrazíte na místo setkání. Dámy s nadějí na Richarda Gera, pánové s fotkou Elishy ve šrajtofli. Jenže babička vás varovala, že net lezou hlavně úchylové, co jim Špačkova Etiketa pranic neříká. A vy se s takovým soukáte do auta... Námět v novinách tolik provařený až se na filmovém plátně stává vlastně originalitou, vzbudil solidní rozruch na festivalech a pozvolna si brousí mačety na regulérní distribuci. V Americe se odpíchne 14. dubna, u nás by člověk očekával klasicky nízkorozpočtovou miniprůraznost, kterou by spasilo jen nějaké haló typu „ta čtrnáctiletá holčička skutečně umřela“ a davy diváků bojujícíh o lístky na seznamkový Blair Witch Project. Pokud si ale hnusně realistický trailer sosnete a necháte se stejně jako ta naivní čtrnáctka pozvat do bejváku (už ve dveřích vyšinutého) Patricka Wilsona, určitě vás pošimrá na srdíčku zjištění, že filmový minimalismus ještě neskonal.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu V pasti

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu V pasti

Lionsgate si v psychologických bitvách se špetkou zvrhlosti přímo rochní. Nejen, že se na nás chystá čtvrtá Pila, ale i na vedlejší produkční koleji raší tématicky podobné přírůstky jako prašivky po dešti. S klesající kvalitou série o zvráceném vrahounovi jménem Jigsaw je o to překvapivější, jak kvalitní a chutná houba může v žánrovém lese z produkční stáje sebestředných producentů vykouknout. Prekérní situace však ulehla na má bedra. Toužím vám říci všechno o filmu, o němž se prakticky nesm...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu V pasti

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu V pasti

Zatím nevyšlo.


Související články

25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
20.12.2016 01:00 První reakce: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
22.11.2016 14:18 Další comics pro Lokiho? Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
18.11.2016 11:02 Harley Quinn se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.