V hlavě

Inside Out

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu V hlavě

V hlavě /2015

Režie: Pete Docter

Hrají: Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Lewis Black, Phyllis Smith

Česká premiéra: 23.7.2015

USA premiéra: 19.6.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu V hlavě

V kostce: "Neuvěřitelně nápaditá pixarovka, která přichází s tak originálním konceptem, že se v něm místy až ztrácí. Po vlně sequelů a prequelů jde ale o ono pověstné světlo na konci tunelu, které dokazuje, že Pixar pořád umí nejen hezký vizuál, ale je především mistrným vyprávěčem. Jen tak dál, konkurence totiž nespí!"

Galerie obrázků filmu V hlavě


Recenze filmu V hlavě

Americké recenzenty nejnovější pixarovka naprosto nadchla. Mne zaujala už jenom tím, že se po delší době nejedná o sequel, ale o originální nápad, do kterého se napumpovala spousta peněz a talentu. To u Pixaru většinou znamená jasnou trefu do černého, kterou nezkalí ani přespříliš lyrický a zpívaný (v české verzi přímo nesnesitelně) předfilm o tom, že sopky jsou taky jenom lidi.Premisa samotná je neuvěřitelně lákavá - sledujeme dospívající holčičku, která se s rodinou přestěhovala z Minnesoty...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu V hlavě


DVD a Blu-ray filmu V hlavě

Zatím nevyšlo.


Související články

14.3.2017 13:00 Kdo natočí druhého Supermana? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
4.3.2017 11:00 Nová fotka hlavních hrdinů Nolanova Dunkerku Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.2.2017 12:38 Víkendový výplach #390 o Oscarech a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
16.2.2017 11:00 Gibson a Sebevražedný oddíl 2? Rubrika: Novinky Diskuze: 115 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Společnost Pixar ztratila díky zbytečným sequelům trošku ze své pověsti, ale o to víc by s měla u svých nových projektů snažit a doufat, že se zase stane absolutním králem animovaných filmů. Inside Out by mohl být krok dobrým směrem a zápletka zní zajímavě i celkem originálně. Hlavní hrdinkou bude jedenáctiletá holka, které pomalu začíná puberta a navíc se s rodiči stěhuje z Minnesoty do San Francisca. Film ale nebude o tom, co prožívá ona sama, ale co se děje v její hlavě. Právě tady se totiž sejde hned několik jejích emoci ¨C hněv, strach, radost, smutek a odpor. A právě ti budou bojovat o kontrolu nad samotnou holčičkou a nad jejím pohledem na život. Režíruje Pete Docter, tvůrce prvních Příšerek a Vzhůru do oblak.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.