Útok na Bílý dům

White House Down

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (19)
Plakát k filmu Útok na Bílý dům

Útok na Bílý dům /2013

Režie: Roland Emmerich

Hrají: Channing Tatum, Jamie Foxx, Maggie Gyllenhaal, Jason Clarke, James Woods

Česká premiéra: 18.7.2013

USA premiéra: 28.6.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Útok na Bílý dům

V kostce: "Výlet do Bílého domu se Johnu Caleovi nepovedl. Parta teroristů obsadila sídlo prezidenta, vzala si rukojmí a hodlá pořádně potrápit celý Washington. Bývalý voják Cale se ale rozhodne prezidenta i svou dcerku, která skončila v zajetí, zachránit. A bude se u toho hodně střílet a ještě víc hláškovat. Velmi odlehčená akční zábava se zručně natočenou akcí, chytrým hraním si s klišé, fajn herci a hromadou fórů. Dvě hodiny vám v kině utečou sakra rychle. "

Galerie obrázků filmu Útok na Bílý dům


Recenze filmu Útok na Bílý dům

Proč to nepřiznat. Channing Tatum byl ještě před nějakými dvěma lety v redakci oblíbený asi jako Miloslav Ransdorf. Jen další hezounek, který bude pár let prudit svou absencí hereckého talentu a pak zmizí, aby ho nahradil někdo mladší. Tatum však na sobě začal makat a hlavně se rozhodl vybírat si role tak, aby v nich jeho topornost nepřekážela. A aby mu třeba i pomohla. Po Jump Street 21 nebo Bez kalhot se ukázalo, že jsme mu přeci jen možná trošku křivdili. Což potvrzuje i akčňák White House...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Útok na Bílý dům

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Útok na Bílý dům

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 46 příspěvků
16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
26.2.2017 21:20 Oscaři rozdáni! Triumfoval La La Land, ale jen na chvíli! Rubrika: Novinky Diskuze: 288 příspěvků
25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Channing Tatum letos natočil hned několik filmů a všechny byly úspěšné a hlavně dobré. Možná, že si nakonec opravdu zaslouží tou hvězdou být. Každopádně teď ho čeká spolupráce s Rolandem Emmerichem a tam platí, že herci hrají obvykle druhé housle a v popředí je akce a výbuchy. Každopádně ve White House Down se nedočkáme mimozemšťanů, přerostlých ještěrek nebo naštvané planety Země. Děj se bude točit okolo skupiny teroristů, kteří přepadnou Bílý dům a vezmou si prezidenta jako rukojmí. A protože po ruce není Bruce Willis, musí nastoupit Channing Tatum, který si tu zahraje agenta speciálních jednotek, jehož úkolem bude dostat šéfa USA do bezpečí a srovnat teroristy do latě. Jamie Foxx si tu zahraje prezidenta a i zbytek obsazení vypadá dost zajímavě, tak uvidíme, jestli tahle emmerichovská variace na Smrtonosnou past vyjde. 

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.