Útěk na Horu čarodějnic

Race to a Witch Mountain

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Útěk na Horu čarodějnic

Útěk na Horu čarodějnic /2009

Režie: Andy Fickman

Hrají: Dwayne Johnson, AnnaSophia Robb, Carla Gugino, Christine Lakin, Ciarán Hinds

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 13.3.2009

Na DVD od: 9.9.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Útěk na Horu čarodějnic

Dwayne „The Rock“ Johnson měl být nástupcem Arnolda Schwarzeneggera a díky Vítejte v džungli nebo Kráčející skále se mu to i na chvilku povedlo. Bohužel současný trh na naštvané svalovce není úplně zvědavý a wrestlingová hvězda zjistila, že udělá mnohem lépe, když svou kariéru postaví na rodinných komediích. Fanoušci béčkových akčňáků jsou nejspíš z Johnsonova rozhodnutí naštvaní, ale nic s tím neudělají. The Rock naštěstí už několikrát ukázal, že komediální talent má a nedělá mu problém spojit hláškování s nějakou tou rvačkou. Tak nějak by mohlo vypadat i Race to a Witch Mountain. The Rock si tu zahraje taxikáře, který musí spojit síly s expertkou na UFO a dvěma dětmi, jež mají velmi podivné schopnosti. Všem navíc půjde po krku všehoschopná organizace a možná se objeví i ti mimozemšťané. The Rock v Dostaňte agenta Smarta ukázal, že rodinná zábava mu není úplně cizí a tady mu navíc budou krýt záda sympatická AnnaSophia Robb nebo Christine Lakin z Kroku za krokem. Režisér Andy Fickman má za sebou snesitelné komedie Super náhradník i Plán hry. Snad to tedy celé dopadne dobře a my nebudeme muset být naštvaní, že potenciální nástupce současného kalifornského guvernéra hraje v pitomostech pro děti.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Útěk na Horu čarodějnic


Recenze filmu Útěk na Horu čarodějnic

Na akční filmy se v současné době moc nechodí a je to velká škoda. Možná, že před takovými patnácti lety by se bývalá wrestlingová hvězda Dwayne Johnson nemusel objevovat v rodinných komediích a namísto toho by po New Yorku honil drogové dealery ze Nikaragui, mstil smrt svých blízkých s pomocí brokovnice nebo bojoval s nějakou militantní sektou, které se do ruky dostala atomová bomba. Figuru na to má, charisma také a herecké schopnosti by se překvapivě také našly. Bohužel naštvaní svalovci do...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Útěk na Horu čarodějnic


DVD a Blu-ray filmu Útěk na Horu čarodějnic

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
7.2.2017 09:53 Pitt ani hororová legenda nedorazí Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
5.2.2017 12:00 Víkendový výplach #387 o Westworldu a Cageovi Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.