Útěk do divočiny

Into the Wild

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Útěk do divočiny

Útěk do divočiny /2007

Režie: Sean Penn

Hrají: Emile Hirsh, Vince Vaugh, Kristen Stewart, Catherine Keener, William Hurt

Česká premiéra: 24.4.2008

USA premiéra: 21.9.2007

Na DVD od: 3.9.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Útěk do divočiny

Sean Penn si často a rád odskakuje od herectví k režii a to docela úspěšně. Poslední film, u kterého stál za kamerou a ne před ní, bylo solidní psychologické peklo Přísaha. Od té doby natočil jen pár videoklipů a přispěl do sbírky povídek o 11. 9. 2001. Teď se mu ale asi po kameře začalo znovu stýskat a rozhodl se pro velký návrat, tentokrát navíc i s komerčním potenciálem. Into the Wild bude drsné dobrodružné drama, jehož hlavní hrdina Christopher McCandless se jednoho krásného dne rozhodne, že život ve městě mezi auty, smogem, bordelem a daněmi už ho nebaví. Místo toho, aby se odstěhoval na venkov a začal chovat prasata, se rozhodne civilizaci opustit úplně. Přestěhuje se na Aljašku a je pevně rozhodnutý začít nový život kdesi v pustině. Brzy ale zjišťuje, že tohle nebude zdaleka taková sranda, jak si zprvu představoval. Into the Wild nebude jen velkým režijním návratem Seana Penna, ale také obrovskou hereckou příležitostí pro sympaťáka Emila Hirshe. Ten sice už pár zajímavých filmů natočil, ale málokterý v kinech uspěl. Záda mu bude krýt velmi slušná skupina přihrávačů a příběh sám o sobě nabízí hodně prostoru jeho herectví. Snad tedy Penn nic ze svých režisérských schopností nezapomněl a doufejme, že se mu tentokrát podaří dostat diváky do kin. On i Hirsch by si to bezpochyby zasloužili.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Útěk do divočiny


Recenze filmu Útěk do divočiny

Za kameru se během své kariéry postaví každý druhý americký herec. Tahle možnost je v Hollywoodu zkrátka realizovatelnější než kdekoliv ve zbytku světa. Zatímco ve většině případů jde o osamělé výstřely, prostě o pokus zjistit jaké je to na druhé straně, je pár jmen, která režírují s železnou pravidelností a v průběhu let na tomhle poli dosáhla jisté bravury. Slavný Robert Redford si už od režie spíše odskakuje k herectví, s podobným plánem se v poslední době svěřuje i Sean Penn, jinak též he...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Útěk do divočiny


DVD a Blu-ray filmu Útěk do divočiny

Zatím nevyšlo.


Související články

15.3.2017 03:00 Chystá se další Matrix Rubrika: Novinky Diskuze: 26 příspěvků
2.3.2017 09:33 Butler mezi kouzelníky Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
20.12.2016 17:06 První dojmy: Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
18.9.2016 22:38 Sully rozdrtil Blair Witch, Bridget i Snowdena Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.