Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld: Rise of the Lycans

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (54)
Plakát k filmu Underworld: Vzpoura Lycanů

Underworld: Vzpoura Lycanů /2009

Režie: Patrick Tatopoulos

Hrají: Bill Nighy, Rhona Mitra, Michael Sheen, Shane Brolly

Česká premiéra: 22.1.2009

USA premiéra: 23.1.2009

Na DVD od: 10.8.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Underworld: Vzpoura Lycanů

V kostce: "Když si ve středověkém světě jdou po krku upíři a vlkodlaci, láska mezi dvěma z nich rozhodně nebude mít hezký konec. Prequel k akčním hororům Lena Wisemana nabízí velmi chaotickou akci, průměrné triky a pocit, že do kina nepatří. Na DVD možná, za stokorunu do kina však raději ne. "

Galerie obrázků filmu Underworld: Vzpoura Lycanů


Recenze filmu Underworld: Vzpoura Lycanů

Série Underworld nikdy nebyla a nejspíš ani nebude zásadním milníkem kinematografie. Někoho zkrátka napadlo, že by bylo dobré spojit upíry a vlkodlaky, nechat je, aby si dávali pořádně po tlamě a celé to natočit v modrém. Stojí to málo, nejsou k tomu potřeba velké hvězdy a vždycky se to tak nějak bez problémů zaplatí. A za pár měsíců se na to zapomene. Jediný opravdu dobrý důvod, proč si tahle série zaslouží existenci, je fakt, že se díky ní Len Wiseman dostal k režii čtvrté Smrtonosné pasti ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Underworld: Vzpoura Lycanů


DVD a Blu-ray filmu Underworld: Vzpoura Lycanů

Zatím nevyšlo.


Související články

20.3.2017 12:48 Monstra proti oscarové hvězdě Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
1.3.2017 07:51 Téma: Jackie Chan: Americký sen o čtyřech dějstvích Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
30.1.2017 08:01 Nejlepší plakáty roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Pokud jste mrkli na název série a nestačíte se divit, jak to ten Len Wiseman, kterému právě do projektů přibylo Gears of War, dělá, zkontrolujte si kolonku režie. Vůbec poprvé v rámci série je totiž jméno Wisemana nahrazeno někým jiným. Nejen to, do Underworldu už se nevrátí ani Kate Beckinsale, bez které - přiznejme si - to už těžko bude mít takový šmrnc. Ona by tam tedy ani neměla co dělat, protože se scénáristé při snaze omluvit její absenci vrhnuli do vzdálené minulosti. Třetí Underworld se proto odehrává v dobách, do kterých nám daly nahlédnout už některé flashbacky minulých dílů. Podíváme se na původ věčné války mezi upíry a lycony. Centrem tohoto příběhu by měla být rodina tzv. Death Dealers, samozřejmě upíři, kterým právě lyconi věrně slouží. Pokud se bude příběh držet prvních Underworldů, půjde o lásku, v každém případě se ale něco zvrtne a začne krvavá válka mezi oběma rody. Vrátí se sice Bill Nighy i Michael Sheen v rolích nejstarších zástupců svých ras, to je ale všechno, co zůstává při starém. Hlavní ženskou hrdinkou bude místo Kate Beckinsale Rhona Mitra, která ještě nedávno nakopávala zadky v Soudném dni. A Patrick Tatopoulos? Je to víceméně jeho debut, ale jelikož se podílel nebo rovnou vytvářel snad polovinu všech filmových příšer, co se za posledních deset let na plátnech objevily, měl kde okoukávat.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.