Underworld: Probuzení

Underworld Awakening

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (11)
Plakát k filmu Underworld: Probuzení

Underworld: Probuzení /2012

Režie: Måns Mårlind, Björn Stein

Hrají: Kate Beckinsale, Michael Ealy, Sandrine Holt, Robert Lawrenson

Česká premiéra: 19.1.2012

USA premiéra: 20.1.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Underworld: Probuzení

V kostce: "Do války mezi upíry a vlkodlaky vstoupili lidé a podařilo se jim zajmout hrdinku Selene. Ta se po dvanácti letech v hybernaci probudila do úplně nového světa, kde jí jdou po krku úplně všichni. Pravidla boje se změnila, ale důvodů střílet, trhat, rvát se a vůbec bojovat je pořád dost a dost. Čtvrtý Underworld přichází se stejně pitomoučkým příběhem jako předchozí díly, ovšem po akční stránce jde o velmi dobrou práci. Fanoušci série budou spokojení, milovníci akčních béček by také neměli z kin odcházet zklamaní. Zázraky ale nečekejte. "

Galerie obrázků filmu Underworld: Probuzení


Recenze filmu Underworld: Probuzení

Zdálo se, že série Underworld už je mrtvá. Selena s Michaelem rozsekali na konci druhého dílu na kusy všechny padouchy, ve trojce jsme se pro jistotu přesunuli do minulosti a vypadalo to, že už jednoduše není na co navazovat. Když ale podobně laděný čtvrtý Resident Evil vydělal celosvětově skoro tři sta milionů dolarů, bylo rozhodnuto. Kate Beckinsale se navíc taky nejspíš moc necukala, protože bez těsného koženého oblečení její hvězdnost celkem rychle upadala, takže slovo dalo slovo a máme t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Underworld: Probuzení


DVD a Blu-ray filmu Underworld: Probuzení

Zatím nevyšlo.


Související články

24.3.2017 17:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
18.9.2016 12:18 Víkendový výplach #367 o Harley Quinn a Harrym Potterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Přiznám se, že o sérii Underworld si nic moc hezkého nemyslím, ale naprosto chápu, proč je tak úspěšná. Trocha akce, herečky v hodně těsném oblečení, modré filty a potenciálně hodně cool bitky vlkodlaků a upírů. To jednoduše láká do kina. O kvalitě filmů by se dalo debatovat, ale fakt, že vydělaly, je nepopiratelný, a tak byla čtyřka jen otázkou času. Po trojce, která se odehrávala ve středověku, se vracíme do jednadvacátého století a na scéně se opět objeví upírka Selena. Ta strávila pár let v umělém spánku a po probuzení zjistila, že po světě běhá její náctiletá dcera. A o obě má zájem tajuplná organizace, která chce s pomocí jejich krve vyrobit nová a neporazitelná monstra. Kate Beckinsale už dlouho neměla hit, a tak na čtvrtý Underworld kývla, i když jejího manžela Lena Wisemana vyměnili producenti za režisérskou dvojici s vikingskými kořeny, která zatím na svém kontě moc zajímavých kousků nemá. Ale třeba překvapí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.