Underworld: Krvavé války

Underworld: Blood Wars

Plakát k filmu Underworld: Krvavé války

Underworld: Krvavé války /2016

Režie: Anna Foerster

Hrají: Kate Beckinsale, Theo James, Charles Dance, Tobias Menzies, Bradley James

Česká premiéra: 8.12.2016

USA premiéra: 6.1.2017

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (27)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (5)

Trailer 3

Underworld: Krvavé války: Trailer 3 Underworld: Krvavé války: Trailer 3 Underworld: Krvavé války: Trailer 3

Tahle kampaň je celkem legrační. Začínalo se upoutávkou, ve které se vlastně nic minutu nestalo. Do finále se jde naopak se spotem, kde se od první sekundy zuřivě pálí a nepřestane a nepřestane a nepřestane... aniž by přitom výsledné dojmy byly jakkoliv odlišné. Pátý Underworld je i třináct let po jedničce naprosto zaměnitelný se svými předchůdci, což je možná pochvala pro pozadí Kate Beckinsale, ale celkem potupa pro producenty. Barevná paleta, hlášky o nekončící válce i Seleniny skopičiny jsou naprosto zaměnitelné. A výskyt na zámku Hluboká to o x levelů nahoru nevykopne.

 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (40)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (4)

Trailer 2

Underworld: Krvavé války: Trailer 2 Underworld: Krvavé války: Trailer 2 Underworld: Krvavé války: Trailer 2

No nevím. Vypadá to čím dál tím víc jako seriál. Takový ten průměrný. Takový ten, na který se budete dívat pět dílů, pak vás to přestane bavit a oni ho na konci sezóny zruší, protože podobných věcí je v bedně hromada a tahle nemá co nabídnout. Akce se rozjede příliš pozdě a není nijak zvlášť zajímavá, ksicht Theo Jamese mě začíná vyloženě iritovat a už ani ta Kate Beckinsale nevypadá, že ji to baví a drsné hlášky jí mimochodem nejdou ani trochu. Prostě další díl do série, která se nějakým záhadným způsobem dočkala pátého dílu, nikdo neví jak, ale všichni za kamerou nejspíš doufají, že i tentokrát to vydělá dost peněz na to, aby za pár let vznikla šestka. Já osobně ale budu i u pětky váhat, jestli ji vůbec chci vidět. Underworld se okoukal a přešlapuje na místě a jen těžko se tu hledá něco nového. Něco zajímavého. Na ty tři hvězdičky to ale pořád ještě stačí. 


Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (53)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (14)

Trailer

Underworld: Krvavé války: Trailer Underworld: Krvavé války: Trailer Underworld: Krvavé války: Trailer

Už je to spousta let, co jsme poprvé slyšeli větu o boji upírů a lycanů. Člověk už ani neví, kolik filmů z těchhle svárů vzešlých vzniklo - podobně jako u Resident Evil vlastně těžko vytáhnete z paměti jednotlivé zápletky a v úvodním sestřihu nerozlišíte, co je z jakého dílu, kde že byla Rhona Mitra a co je nový matroš. Naštěstí se čerstvé záběry můžou často pochlubit českými kulisami. Ani Hluboká a ani pražská nábřeží ale nevypadají tak úžasně, aby vám aktuální akcičky zvedly tep. Dostaneme prostě klasickou underworldovskou rutinu, jen s novými kejklemi lepé Kate Beckinsale. Berte, nebo nechte být.

 


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.