Underworld: Evolution

Underworld: Evolution

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Underworld: Evolution

Underworld: Evolution /2006

Režie: Len Wiseman

Hrají: Kate Beckinsale, Bill Nighy, Scott Speedman, Derek Jacobi, Tony Curran

Česká premiéra: 2.3.2006

USA premiéra: 20.1.2006

Na DVD od: 2.10.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Underworld: Evolution

První Underworld měl tak vypečený trailer, že všichni očekávali div ne druhý Matrix (v undergroundovém pojetí). Režisér Len Wiseman si zkrátka až moc hrál s vysokorychlostními kamerami, bodovým osvětlením a těsnými koženými oblečky (ale Kate Beckinsale sluší, tak co?). Výsledkem však byla splácanina Romea a Julie, ve které se to hemžilo upíry, vlkodlaky a občas i něčím mezi. Točit jen pro efekt se zkrátka občas nevyplací (minimálně v recenzích vám to pak dají sežrat). Než se však stačili diváci vzpamatovat, nechali v pokladnách kin nezanedbatelný obnos a vzhledem k pidirozpočtu tak Wiseman dostal možnost své chyby odčinit. Nebo zopakovat? Ve druhém díle se vydáváme do minulosti (což jste mohli pochopit už z názvu, ne? Ehm ;), abychom pokračovali (Ehm!) v románku Selene a Michaela (poloupíra, polovlkodlaka). Ocitneme se ve feudálních časech, kde se však pořád najde místo pro Seleniny bouchačky (končím s ehm... budu už jen neviditelně naříkat) a pak se objeví Arciupír, který vypadá jako nepovedený genetický pokus a se svými netopýřími křídly má zjevně problémy v menších místnostech. To ho štve a tak chce, aby podobně trpěli všichni. Hodlá vytvořit novou (takže vlastně starou... tenhle film je plný paradoxů) rasu původních upírů. Naše děvečka v koženém S/M oblečku a její milý se skelným pohledem samozřejmě nechtějí opustit vrchol potravního řetězce, takže se bude střílet, skákat a saltovat. Jako vždycky.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Underworld: Evolution

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Underworld: Evolution

Když si někdo dá do podtitulku slůvko Evolution a jedná se o následníka průměrného béčka, většinou je zaděláno na pořádné problémy. Druhý Underworld skutečně v úvodu divákovi na optimismu nepřidá. Unylý středověký flashback a poté úvodní titulky s koláží scén z prvního filmu. Jeden by si řekl, že by šlo odstřelit film rovnou a zbylý čas vyplnit pauzou na kafe, jenže věci se začnou měnit k lepšímu a tím nutně nemyslím, že se na scéně konečně objeví Kate Beckinsale v přiléhavém latexovém oblečk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Underworld: Evolution


DVD a Blu-ray filmu Underworld: Evolution

Zatím nevyšlo.


Související články

16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
18.9.2016 12:18 Víkendový výplach #367 o Harley Quinn a Harrym Potterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
14.9.2016 18:00 První plakát Underworldu 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.