Úhel pohledu

Vantage Point

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (18)
Plakát k filmu Úhel pohledu

Úhel pohledu /2007

Režie: Pete Travis

Hrají: Dennis Quaid, Matthew Fox, William Hurt, Sigourney Weaver, Eduardo Noriega

Česká premiéra: 10.4.2008

USA premiéra: 22.2.2008

Na DVD od: 25.8.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Úhel pohledu

V kostce: "Dennis Quaid zachraňuje prezidenta a americkou čest v srdci španělské metropole pod taktovkou nováčka Peta Travise. Levný a stravitelný popcorn, který připomíná Jacka Bauera kříženého s Jackem Ryanem. Možná vás neohromí, ale půjdete si přidat."

Galerie obrázků filmu Úhel pohledu


Recenze filmu Úhel pohledu

Řekněme si to na rovinu, akčních thrillerů nikdy není dost. Takového Jasona Bournea bychom v kinech rádi navštěvovali častěji, a když se loni na televizní obrazovky nedostavil Jack Bauer, začaly se dostavovat abstinenční příznaky. Teď se můžete přestat klepat a těšit, protože je tu Úhel pohledu. Jeho režisér Pete Travis ve svém televizním mládí hodně baštil jak zmíněný žánr, tak zpravodajství ze CNN, takže zápletka Úhlu připomíná klasické krizovky z prime-time vysílání - prezident Spojených s...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Úhel pohledu


DVD a Blu-ray filmu Úhel pohledu

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 14:00 První dojmy: Logan: Wolverine Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
19.2.2017 18:45 Batman, Grey a Wick drží kasu! Verbinski vyhořel Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
5.2.2017 21:02 Rozpolcený dál kraluje! Porazil i mizerné Kruhy Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dennisu Quaidovi se podle všeho zalíbilo v nejvyšší společnosti. Letos si zahrál amerického a trochu tupého prezidenta v Hledáme Ydol a příští rok se opět chystá podívat se do Bílého domu. Tentokrát však úplně jinak. Vantage Point bude totiž pojednávat o pokusu o atentát na amerického prezidenta. Vyšetřovatelé to ale nebudou mít vůbec jednoduché, protože osmice svědků má osm různých verzí toho, co se stalo. Probojovat se přes hradbu lží, polopravd, úskoků a politiky bude zatraceně těžké. A mohou vůbec existovat větší a lepší lháři než politici? Zkušený televizní režisér Pete Travis a debutující scénárista Barry Levy se netají tím, že se při své spolupráci inspirovali klasickým dílem světové kinematografie Rashomon. Pátrání po příčinách atentátu z pěti různých pohledů by mohlo být v případě, že všechno bude šlapat správně, příjemným (i když nijak originálním) thrillerovým osvěžením. Travis totiž bude před kamerou kočírovat víc než slušné obsazení, ve kterém se krom Quaida objeví i stále velmi dobrý William Hurt, vetřelcobijka Sigourney Weaver nebo letošní horký kandidát na Oscara Forrest Whitaker. Bohužel nějaké jméno, na které v současnosti slyší celé davy, chybí. Přesto neobvyklé množství dobrých herců naznačuje, že Vantage Point by nemusel být vůbec špatný film.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.