U moře

By the Sea

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu U moře

U moře /2015

Režie: Angelina Jolie

Hrají: Angelina Jolie, Brad Pitt, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup

Česká premiéra: 19.11.2015

USA premiéra: 13.11.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu U moře

V kostce: "Rádoby neobvyklé vztahové drama o jednom vyhaslém manželství, které pod sebevědomou skořápkou skrývá jen minimální hloubku. V manželských detailech nabízí nejednu smutnou pravdu, ale to je na takový projekt prostě málo."

Galerie obrázků filmu U moře


Recenze filmu U moře

Zahájit recenzi hejtem na Angelinu Jolie by mohlo být docela jednoduché. Neslaný nemastný Nezlomný rozhodně nepřesvědčil o tom, že by se z průměrné herečky a sex symbolu vyklubal překvapivý režisérský talent. Pomalé drama U moře, letos už její druhý film, ale vypadá úplně jinak a je důkazem, že Angelina nepřešlapuje na místě. Co od něj vlastně můžete čekat?Manželé Brad Pitt a Angelina si tu střihli bohatý pár, který jede na francouzskou riviéru řešit manželskou krizi. Pitt jako spisovatel za ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu U moře

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu U moře

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Angelina Jolie mě jako režisérka rozhodně o svých kvalitách nepřesvědčila a co se týče jejího herectví, tak si taky myslím, že jí první liga malinko uniká. Ale jí to je asi jedno. Čuch na projekty má, Oscara taky a když už něco natočí, je z toho hit. Tak co by na tom měnila? By the Sea ji vrací za kameru, ale tentokrát i před ni a na rozdíl od Nezlomného by měla být její novinka mnohem víc komorní. Odehrávat se má v polovině sedmdesátých let ve Francii, kam přijeli na dovolenou manželé Vanessa a Roland. Ti dva jsou spolu už celkem dlouho a z jejich manželství se vášeň dávno vytratila. V malém městečku na pláži se ale seznámí s dalšími lidmi a brzy pochopí, že právě tady by mohli znovu najít to, o čem si myslí, že už to dávno ztratili. Vedle Jolie si zahraje i Brad Pitt, uvidíme, jak mu to pod vedením manželky půjde.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.