U mě dobrý

U mě dobrý

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (8)
Plakát k filmu U mě dobrý

U mě dobrý /2008

Režie: Jan Hřebejk

Hrají: Bolek Polívka, Jiří Schmitzer, Petr Forman, Miroslav Vladyka, Josef Somr

Česká premiéra: 15.5.2008

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 20.11.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu U mě dobrý

V kostce: "Film Jana Hřebejka a jeho přátel. Osvědčená autorská sestava, osvědčení herci a osvědčená inspirace dílem Petra Šabacha. Partička přátel, která popijí na jedné ze zahrádek pražské Libně, se pod vedením Bolka Polívky pouští do odvážné a nečekaně zábavné akce, za níž by se nemuseli stydět ani podrazáci z Hollywoodu. Škoda že si půdu pro ni připravuje tak dlouho a tak kulhavě. "

Galerie obrázků filmu U mě dobrý


Recenze filmu U mě dobrý

Píle Jana Hřebejka je neuvěřitelná. Kam se hrabe Woody Allen. Před hřebejkovkami není úniku. Přicházejí co chvíli a v čím dál tím kratších intervalech. Není divu, že stačí vyslovit jméno pana režiséra a většina potenciálních diváků už ví, jestli si další kus z výkonné manufaktury nechá líbit, anebo už oželí. Není potřeba znát zápletku, přesnou hereckou sestavu ani dobu, do níž se obracíme oním „vlídně-kritickým“ a „kriticky-nostalgickým“ pohledem, jehož se Jan Hřebejk a scenárista Petr Jarcho...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu U mě dobrý

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu U mě dobrý

Zatím nevyšlo.


Související články

31.12.2017 20:04 TOP 11: Nejpohodovější písničkové soundtracky Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
12.3.2017 11:48 Víkendový výplach #392 o hláškách a Reevesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
10.3.2017 18:00 Rozhovor s Petrou Nesvačilovou: Musím natočit Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Kde je český film, tam je Jan Hřebejk a Petr Jarchovský. Kde je hodně českých filmů, tam je ... hádejte - hodně Janů Hřebejků a Petrů Jarchovských. Zapomeňte na Kleinovu sebevražednou vesnickou veselku, zapomeňte na Renčův podivný návrat do osmdesátek, na Troškovo bůhvíco. Na scénu se v plné zbroji opět vrací samozvaní čeští klasici, kteří si s sebou přináší příběh na motivy knížek Petra Sabacha. Nejsem si jistý, jestli po medvídkovské hrůze tohle duo ještě někoho na movieZone zajímá, ale čeští diváci byli i s jejich posledním filmem poměrně spokojení. Pro obě skupiny by tak měla být dobrá zpráva, že se pánové chtějí vrátit do dob Pelíšků, jimž prý má být "U mě dobrý" podobné. Otázkou teď ale zůstává, jestli si jen nedělají falešnou reklamu. Hláška "podobné Medvídkovi" by asi nefungovala a co jiného může skromnou českou duši zaujmout víc, než návrat k Hřebejkově slávě? Od dob, co o sobě Hřebejk prohlašoval jak je nekomerční tvůrce a pak natočil reklamu na Komerční banku mu nevěřím ani nos mezi očima, takže se raději přesvědčím na vlastní pěst. Jinak se ale Honzovi samozřejmě podařilo sehnat české herecké stálice, na které - když už nic víc - pár těch diváků naláká. Hřebejk a Jarchovský točí jen horší a horší filmy a tak nějak nevidím jediný důvod proč v tomhle případě doufat v nápravu. Chceme vůbec další Pelíšky? Jistěže ne! Pro ně dobrý, pro nás pravděpodobně ne. U mě na první pohled špatný. Uvidíme co na ten druhý (po traileru), potažmo třetí (na jaře v kině).

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.