Twilight sága: Nový měsíc

Twilight Saga: New Moon

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (213)
Plakát k filmu Twilight sága: Nový měsíc

Twilight sága: Nový měsíc /2009

Režie: Chris Weitz

Hrají: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Ashley Greene, Nikki Reed, Jackson Rathbone

Česká premiéra: 26.11.2009

USA premiéra: 20.11.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Twilight sága: Nový měsíc

V kostce: "Po trailerech možná někdo doufal v malý zázrak, nastal však pravý opak. Nový měsíc je snad po všech stránkách horším filmem než bylo Stmívání, i když někdo může mít problém si to představit. Nezajímavý příběh, z velké části nepochopitelně kopírující jedničku, je maximálně zdrojem řady nechtěně zábavných momentů, během nichž ze sebe upíři i vlkodlaci sypou bláboly o odvěkém nepřátelství a supertajných tajemstvích svých druhů, aniž by to ve vás probudilo jen špetku zvědavosti. Pro přivolání té pravé lásky se skáče ze skály, pro utužení vztahů navštěvují italské památky a pro zachování duševního zdraví kamarádí s polonahými ochránci lesa. Anebo se taky dá zůstat doma…"

Galerie obrázků filmu Twilight sága: Nový měsíc


Recenze filmu Twilight sága: Nový měsíc

Událost roku dorazila! Možná si stejně jako já ťukáte na čelo a hledíte směrem k Avatarovi, ale kdepak. Všechny průzkumy, předprodeje a především vykutálené tiskové zprávy jasně naznačují, že se letos nejvíc hlav otáčí směrem k druhému dílu Twilight ságy. A až budete někdy příští týden stát před oním závažným rozhodnutím, jestli na něj zajít, nebo ne, určitě upotřebíte pár rad, jež bych vám teď rád předal. Inu, první je, že byste se mu měli vyhnout. A druhou, že byste se rozhodně měli řídit t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Twilight sága: Nový měsíc


DVD a Blu-ray filmu Twilight sága: Nový měsíc

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
24.3.2017 22:00 VIDEO: 5 teaserů Ligy spravedlnosti Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.3.2017 17:40 Boží plakát nového Vetřelce Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
19.3.2017 23:50 Disney znovu slaví! Za miliardou letí i Kráska a zvíře Rubrika: Novinky Diskuze: 80 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Stmívání předcházela pověst nového Harryho Pottera. Kniha Stephenie Meyer měla na internetu více fanklubů než Hannah Montana, trailery byly stahovány jako o život a fanynky upíří romance stály fronty na premiéru pro jistotu až šest měsíců dopředu. Spolu s nízkým rozpočtem bylo víceméně zaručeno, že půjde o hit. A taky šlo. Můžeme si sice stěžovat na nudnou audiovizuální stránku, mizerně hrajícího Pattinsona a hloupoučký příběh, ale faktem je, že cílové publikum bylo spokojené a chce dvojku. A nejspíš ji dostane ještě letos. Bella a upír Edward zažívají první krizi svého vztahu a uvědomují si, že láska mezi člověkem a upírem asi opravdu nebude úplně fungovat a možná, že by bylo lepší to celé skončit. Osud pro ně má ale nachystané trošku jiné plány. Režisérku Catherine Hardwicke nahradili Chris Weitz, jenž je zodpovědný za Zlatý kompas, Jak na věc nebo první Prci, prci, prcičky. Uvidíme, jestli se mu povede vytáhnout z New Moon něco víc, nebo nás čeká jen další hromada zamilovaných pohledů a veselého Pattinsonova neherectví. Nejdůležitější otázka však zní – chce vůbec někdo z fanoušků nějakou změnu, nebo jim to, co dostali minule, stačilo?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.