Tvrdé palice

Leatherheads

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (30)
Plakát k filmu Tvrdé palice

Tvrdé palice /2007

Režie: George Clooney

Hrají: George Clooney, Renée Zellweger, John Krasinski, Jonathan Pryce, Nick Paonessa

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 4.4.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tvrdé palice

V kostce: "George Clooney režírující a hrající se ohlíží přes rameno a podle zneužívá své podobnosti s Carym Grantem, aby vám předvedl úsměvnou formou začátky amerického fotbalu. Láska, břitký humor, spousta bahna a trocha sci-fi - jak jinak vysvětlit, že se George zamiluje do Renée Zellweger? "

Galerie obrázků filmu Tvrdé palice


Recenze filmu Tvrdé palice

I George Clooney si občas potřebuje odpočinout a teď nutně nemyslím divoké večírky na jachtě poblíž St. Tropez. Mezi ty velké ambiciózní tituly je prostě vhodné sem tam vrazit nezávazné dovádění s Bradem Pittem a Mattem Damonem, povinný letní tábor u Coenů a nebo... nebo třeba něco úplně jiného. Tentokrát George cílí na ženské publikum a mladší generaci, které můžete dokolečka říkat, že nejlepší romantické komedie vznikly v dobách, kdy letěla černobílá. Od těch dob nám žánr ztřeštěných komedi...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tvrdé palice


DVD a Blu-ray filmu Tvrdé palice

Zatím nevyšlo.


Související články

10.12.2016 21:05 Rozhovor s autorem Vyšehradu Jakubem Štáfkem Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
4.12.2016 10:00 Rozhovor s režisérem Semestru Adamem Sedlákem Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
30.10.2016 21:10 Doctor Strange dominuje světu, Inferno vyhořelo Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
18.10.2016 09:21 Režisér Hry o trůny se chystá do války Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.6.2016 09:00 Ze Sicaria bude trilogie Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

To, že si každý druhý úspěšnější herec odskočí jednou za čas za kameru, aby se mohl podívat na filmování také z trochu jiné perspektivy (a aby mohl buzerovat kolegy), je celkem běžné. Málokomu se ale podaří tenhle přechod natolik, že se z uznávaného herce stane i uznávaným režisérem. George Clooney uspěl. Milujte svého zabijáka byla sice ještě spíš taková milá hříčka, která těžila ze scénáře Charlieho Kaufmana, ale Dobrou noc a hodně štěstí dokázalo, že Clooney svého kamaráda Stevena Soderbergha sledoval při natáčení opravdu pečlivě a odkoukal většinu podstatných fíglů. Teď se chystá bývalý chirurg z Pohotovosti zkusit štěstí potřetí. V Leatherheads se ale nebude věnovat psychopatickým televizním producentům ani investigativním novinářům. Na řadě je fotbal. Ne ten evropský, ale tvrdý americký. Hlavním hrdinou bude Jimmy Connelly (režisér osobně), chlapík, který v roce 1920 vlastnil fotbalový tým a rozhodl se udělat ze svých hráčů hvězdy a ze sebe boháče. Brzy ale zjistil, že mu jeho nejnovější hvězda Carter Rutherford začíná trošku přerůstat přes hlavu a navíc že mu týmový trenér pokukuje po snoubence. Leatherheads by měla být sportovní romantická komedie, což je zatím to nejméně ambiciozní a možná komerčně nejvíce atraktivní téma, ve kterém má Clooney jako režisér prsty. Věřme, že vedle jeho předchozích filmů nezapadnou.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.