Turnaj zabijáků

The Tournament

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (14)
Plakát k filmu Turnaj zabijáků

Turnaj zabijáků /2008

Režie: Scott Mann

Hrají: Ving Rhames, Robert Carlyle, Kelly Hu, Ian Sommerhalder, Scott Adkins, Danny John-Jules, Sebastien Foucan

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: 29.3.2010

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Turnaj zabijáků

V kostce: "Tři desítky elitních zabijáků bojují o sympatickou částku a hlavně o vlastní přežití. Vyhrát ale může jenom jeden... Zajímavě nastíněná zápletka bohužel doplácí na to, že je odsunuta na vedlejší kolej a rozhodně nemá tolik prostoru, aby se z Tournamentu mohla stát kultovní záležitost. Jednotlivé scény a fragmenty ovšem často fungují a režisér plní několik fanouškovských přání s nadhledem... fanouška. Utáhnout celý film se mu ale nedaří."

Galerie obrázků filmu Turnaj zabijáků

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Turnaj zabijáků

Akční béčka tu vždycky byla a rozhodně vždycky budou. Nejsou zárukou, ale mohou být překvapením. Čas od času vyleze nějaké z nich do širšího povědomí a dá vám signál k tomu, že na takové filmy zřejmě nebudete nikdy dost staří.Herecká sestava, která se sešla u Tournamentu, je poměrně pestrá, a kdyby se zachovala v úplně původním složení (někteří herci nakonec odřekli), byla by dokonce nevídaná. I tak je ten správný čas dát ruku na srdce, a říct si, jestli by nebyla škoda nevidět, kterak si prů...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Turnaj zabijáků


DVD a Blu-ray filmu Turnaj zabijáků

Zatím nevyšlo.


Související články

16.2.2017 17:00 První dojmy: John Wick 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
18.10.2016 18:00 Nový plakát Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
22.9.2016 21:00 Nová obálka s Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.9.2016 09:30 Nové fotky z Assassin´s Creed Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Velká Británie se v posledních letech začíná stávat místem, kde se tvůrci nebojí točit filmy správně politicky nekorektní a drsné. Britská hororová vlna už je dnes pojem sám o sobě a Neil Marshall v Soudném dni dokázal, že se nebojí ani jiných žánrů. The Tournament je však akční film a Scott Mann má za sebou zatím jen pár krátkých filmů, i tak by si však tohle béčko s poměrně blbou ale zároveň zábavnou zápletkou mohlo s trochou štěstí najít své diváky. Příběh bude vyprávět o podivném turnaji, který se koná vždy jednou za sedm let v nějakém náhodně vybraném městečku. Sem je sezváno třicet nejlepších zabijáků na světě a v soutěži bez pravidel, kde jde každý každému po krku, mají za úkol zjistit, kdo z nich je největší eso. Přišli sem z různých důvodů, někteří umí střílet, jiní se rvou, další jsou zákeřní, ale všichni do jednoho chtějí vyhrát. Celý turnaj bude ale mít tentokrát malinko jiná pravidla. Herecké obsazení sice žádnou áčkovou hvězdu nenabízí, ale Robert Carlyle magory zvládá s přehledem, Ving Rhames i v téměř padesáti vypadá na to, že by člověku urazil hlavu jednou dobře mířenou ranou a Scott Adkins si to příští rok rozdá se samotným Wolverinem. Doufejme tedy, že Mann tohle stylové obsazení využije tak, jak by si fanoušci drsné akce s přímým tahem na branku přáli.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.