Pravá krev

True Blood

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k seriálu Pravá krev

Pravá krev /2008 - ?

Režie:

Hrají: Anna Paquin, Alexander Skarsgård, Stephen Moyer, Rutina Wesley

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o seriálu Pravá krev

Před dvěma lety se stalo něco neuvěřitelného: upíři veřejně přiznali svou existenci a začali žít mezi námi. Krev nám nesají, tedy jen minimálně, na každé benzínce si totiž můžou koupit syntetický nápoj, který jí nahrazuje. Zato lidé po upíří krvi prahnou - je to ta nejlepší droga, kterou seženete. Dejte si kapičku a na celý večer máte o zábavu postaráno: takhle silní jste se ještě nikdy necítili, takhle zvláštně jste svět ještě nikdy neviděli. Kvůli ní jsou lidé schopni lovit upíry...

Hlavní hrdinkou True Blood je barmanka zapadlé hospůdky v Louisianě Sookie, děvče se schopností číst lidské myšlenky. Když k ní na bar jednoho dne přijde upír Bill, mladičká a naivní Sookie se do něj zamiluje. To samozřejmě spustí kolotoč událostí. Sookie totiž tajně miluje její šéf, který, stejně jako kdokoliv zdejší, upíry nemá moc v lásce. Do Sookiina bratra je zase zamilovaná její nejlepší kamarádka, Jason je ale proutník a Tary si nevšímá. Tenhle milostný spletenec bude v budoucnu hrát větší roli, stejně jako podivné vraždy, které se v okolí začaly s Billovým příchodem objevovat.

Hodí se ještě podotknout, že True Blood zadaptoval podle knižní série "The Southern Vampires" Alan Ball, tvůrce Odpočivej v pokoji.

Autor: st39.6


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.