Tropická bouře

Tropic Thunder

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (56)
Plakát k filmu Tropická bouře

Tropická bouře /2008

Režie: Ben Stiller

Hrají: Ben Stiller, Jack Black, Robert Downey Jr., Justin Theroux, Jay Baruchel

Česká premiéra: 18.9.2008

USA premiéra: 13.8.2008

Na DVD od: 4.2.2009

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Tropická bouře

Osmdesátá léta měla bandu ze Saturday Night Life, my máme Frat Pack. Uskupení komiků kolem Bena Stillera sice funguje spíš na systému „dej si cameo v mym filmu, za rok ti helfnu já,“ ale nikdo si nestěžuje. Jednou za čas ale musí i hvězdy spojit síly a když už, tak ať to je to pod vedením největšího z největších. Ben Stiller Frat Pack v podstatě vymyslel díky svému Zoolanderovi a teď, když se rozhodl po pár letech opět zasednout na režisérskou stoličku, si pozval své kamarády na pomoc. Tropic Thunder by měla být komedie s nemalým nádechem akce. Skupina slavných herců se ve filmu vydává do vojenského tábora, kde by měli během několika týdnů přičichnout ke skutečné vojenské práci, aby se mohli na filmovém plátně tvářit za protiletadlovým kulometem ještě reálněji. Vyhlídky na to, že je zelené mozky nechají vystřelit z tanku, však brzy vezmou za své, protože vypukne válka a parta celebrit, které mají vlastní sluhy i na stříhání nehtů na nohou, je přímo ve středu dění. Je na čase vzpomenout si na akční role. Nápad je to určitě poměrně zajímavý a scénárista Justin Theroux patří jako herec k platným členům Frat Packu, takže se asi nemusíme bát o to, že by film někde ustřelil. Ben Stiller už si to za kamerou také párkrát celkem úspěšně vyzkoušel a obsazení je samozřejmě parádní. Navíc by asi nikoho nepřekvapilo, kdyby ze sousedního bunkru vykoukl Owen Wilson nebo Vince Vaughn. Po Zoolanderovi a Starskym a Hutchovi čekáme jen to nejlepší a doufáme, že Stillerovi půjdou akční scény stejně dobře jako fóry.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Tropická bouře


Recenze filmu Tropická bouře

Ben Stiller se vrací a fackuje otřesený žánr parodie, který v posledních pár letech trpěl pod náletem všech děsných bijáků, dojáků a dalších ždímaček. Už chyběl snad jen předtočený smích, ale od pádu do téhle propasti nás teď (doufejme že nikoliv dočasně) zachraňuje Tropická bouře. Film, se kterým nahlédnete do zákulisí filmu a vaší bránice. Zatímco minule si režírující a hrající Stiller dělal legraci ze světa modelingu (Zoolander), tentokrát se v jeho zaměřovači ocitla hollywoodská mašinérie...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Tropická bouře


DVD a Blu-ray filmu Tropická bouře

Zatím nevyšlo.


Související články

24.8.2016 18:00 100 nejlepších filmů 21. století podle BBC Rubrika: Novinky Diskuze: 82 příspěvků
1.2.2016 00:34 Kung Fu Panda 3 animákem roku? Válí Revenant Rubrika: Novinky Diskuze: 9 příspěvků
25.1.2016 00:18 DiCaprio se vrátil do čela, Star Wars utíká Cameron Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
16.1.2016 14:00 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
23.12.2015 18:30 TZ recenze: A Very Murray Christmas Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.